Miły gest Rafała Ziemkiewicza. Pokazał goły tors w prezencie dla wszystkich pań

Fot. Twitter/Rafał Ziemkiewicz, Pixabay
Wspaniały prezent zrobił Polkom prawicowy publicysta Rafał Ziemkiewicz. Pocztówka z wakacji, którą umieścił na swoim Twitterze, z pewnością na długo zapadnie w pamięci wielu kobiet. Ziemkiewicz bezinteresownie podzielił się seksownym zdjęciem swojego nagiego torsu, aby sprawić radość wszystkim miłym paniom.


Publicysta jest znany z tego, że lubi uprzyjemnić dzień miłośnikom damskiego piękna, zamieszczając fotki roznegliżowanych kobiet w kuchni albo laurkę dla nauczycieli z aktorką porno. Tym bardziej chwali się, że tym razem pomyślał o obserwujących jego konto paniach, które też chętnie popatrzyłyby sobie na męskie wdzięki.

I dzięki panu Rafałowi w końcu mogą:

„Skoro jak widać po liczbie aktywności zdjęcia mojej gołej klaty budzą szaleńcze zainteresowanie, zwłaszcza u kobiet płci obojga – kolejna fotka z wakacji” – pisze Ziemkiewicz. Już wiadomo, że miał rację, bo jego fotografia rozgrzała Polki do czerwoności.

– Pan Rafał jest oszałamiający – mówi w rozmowie z ASZdziennikiem 34-letnia Magda. – Nie mogę się skupić na pracy, bo ciągle patrzę na to zdjęcie. Mrrr.

Magdzie wtóruje 22-letnia Alina, która dzięki fotografii dokonała ważnego odkrycia.

– Kiedyś myślałam, że pociągają mnie delikatni mężczyźni – opowiada dziewczyna. – Ale teraz wiem, że to było po prostu lewactwo w rurkach. Wystarczyło raz popatrzeć na prawdziwego mężczyznę, jakim jest pan Rafał. Tak wygląda prawdziwy samiec.

I nic dziwnego: dumnie wyprężony publicysta stoi pośród morskiego żywiołu, trzymając ręce na biodrach przepasanych grubym, czarnym pasem. To gest człowieka, który nie boi się nikogo i niczego. Opaska hotelowa podkreśla umięśnione przedramiona, a ciemne okulary na nosie upodabniają go do Jamesa Deana, innego buntownika bez powodu.


Jednak wśród zachwyconych reakcji zdarzają się i sceptyczne. Jak mówi 30-letnia Agata, portret z obnażonym torsem to bardzo intymny wizerunek.

– Dziwi mnie, że żona pana Ziemkiewicza pozwala mu wstawiać takie zdjęcia.

To jest ASZdziennik. Cytaty zostały zmyślone, ale nagi tors Ziemkiewicza – nie.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

DZIEJE SIĘ

0 0Piękny gest Dudy wobec Trumpa. Na pocieszenie po Grenlandii podarował mu Podlasie
0 0Desperacja lasu w Amazonii. Zbudował sobie katedrę Notre Dame, żeby świat przejął się pożarem
FEST FESTIVAL 0 0Alarm smogowy dla Śląska odwołany. Siwy dym to tylko efekt wizyty Wu-Tang Clanu w Polsce
0 0Dramat Margaret. Chciała wystąpić z Kościoła, zapomniała, że tu jest Polska [7 REAKCJI]
0 0Drama roku, o którą nikt nie prosił, ale... Oto Marta Linkiewicz vs. dziennikarz Canal+ (w Warsie) [CYTATY]
TYSKIEPartnerem materiału jest 0 0Rozbicie dzielnicowe nad Bałtykiem. Pod nieobecność ojca synowie podzielili plażę pod jego parawanem
#PawłowiczFree 0 0ASZdziennik oficjalnie serwisem wolnym od Pawłowicz. Nigdy już o niej od nas nie usłyszycie