Sukces Lorda Kruszwila. Jego głupiego kanału bronią Pamela i Mateusz z Fit Lovers

Fot. Instagram/Fit Lovers, Instagram/Marek Kruszel
Może i stracił swój stary kanał na YouTube, a z nowego zniknęły wszystkie filmiki, ale Lord Kruszwil wie, że w starciu z regulaminem serwisu, a także wszystkimi ludźmi, którzy zgłaszają jego wideo, to on ma słuszność. Teraz także dlatego, że stanęły za nim potężne siły – Pamela i Mateusz z Fit Lovers.


18-letni Marek Kruszel ostatnio wsławił się tym, że w swoich filmach oferował pieniądze za seks jakiejś dziewczynie z dużymi cycami i zajebistą dupą, a potem namawiał dziecko, żeby macało po tyłkach obce kobiety. Z tej okazji portal Przeambitni.pl postanowił zapytać Fit Loversów, naszą ulubioną parę z Ameryki Express, o ich zdanie na ten temat patoinfluencerów.

A ci stanęli murem za prześladowanym za niewinność Kruszwilem:

– Według mnie każda treść powstaje i ma rację bytu dlatego, że ma swoich odbiorców – powiedział demokrata Mateusz.

Zatrzymajmy się nad tym przez chwilę i pomyślmy nie tylko o patoinfluencerach, ale też o antyszczepionkowcach, o denialistach Holokaustu, o Januszu Korwin-Mikkem i o tej typiarce ze studiów, której brzydkie posty jedzenia z hasztagiem #pornfood ciągle wyświetlają ci się w feedzie. Każdy i każda z nich ma swoich odbiorców.

– Jak ktoś chce to oglądać, to niech to ogląda – dodał Mateusz, który nie wykonał tej pracy myślowej razem z nami wszystkimi, a Pamela mu przyklasnęła.

– Bo też właśnie o to chodzi, że internet jest taką przestrzenią otwartą dla każdego – filozofował dalej youtuber i akrobata. – Jeśli ktoś ma naprawdę ochotę robić jakieś tam treści, które sobie wymyśli, to niech po prostu robi.

– Może to jest jakieś kontrowersyjne, to, co teraz mówimy, i powinniśmy zachowawczo powiedzieć, że nie, absolutnie, nie powinno być takiego miejsca – powiedziała natomiast Pamela, osoba bardziej przezorna niż jej partner, która jednak nie poszła za słuszną intuicją.


To znaczy zamiast powiedzieć, że nie, absolutnie, nie powinno być takiego miejsca, zgodziła się z Mateuszem, że tak, absolutnie, powinno być.

A potem dodała największy hit.

Że oni takich rzeczy nie oglądają, więc wychodzi na to, że sami nie wiedzą, czego bronią.

To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty są prawdziwe i pochodzą stąd.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...