Dramat Lorda Kruszwila. Dziewczyny tak bardzo go nie lubią, że chce zapłacić 20 tys. zł za seks

Fot. YouTube/Kruszwil & Kamerzysta
Jakież było zdziwienie Lorda Kruszwila, 18-letniego youtubera, kiedy okazało się, że budowanie popularności na patofilmikach pełnych tzw. kontrowersyjnych treści (czyli seksizmu i homofobii) średnio mu się opłaciło. Po pierwsze, YouTube zaczął mocno ograniczać zasięgi jego filmów, a po drugie, okazało się, że dziewczyny na to nie lecą.


A to sprawiło, że przygnębiony brakiem powodzenia Marek Kruszel – bo tak brzmi prawdziwe nazwisko youtubera – zrobił to, co każdy inny normalny chłopak na jego miejscu.

Co, myślicie, że na przykład zaczął być milszy dla kobiet i zachowywać się przyzwoicie? No nie, to by było za proste. Zamiast tego Marek ogłosił, że zapłaci jakiejś atrakcyjnej dziewczynie 20 tys. złotych za seks.

– W drugiej kieszeni mam kolejne 20 koła dla szczęśliwej dziewczyny. Jeżeli masz duże cyce, zajebistą dupę, jesteś dobra z ryja, to odzywaj się do mnie na Instagramie. Wtedy te pieniążki trafiają przeze mnie do ciebie – zaoferował zdesperowany nastolatek.

– Idziemy po prostu do jakiegoś sklepu, wybierasz sobie, co chcesz, kupuję ci to, a ty płacisz w naturze. Prosta wymiana – wyjaśnił transakcję, w razie gdyby jakaś idiotka się nie zorientowała, że ten hajs to nie tylko za posiadanie dużych cyców i zajebistej dupy per se. – Nie pisz do mnie tylko, jeśli jesteś słaba. Ja szukam dobrej dziewczyny.

Niestety dla Kruszwila, film z jego hojną ofertą została właśnie usunięty z YouTube'a.

Istnieje zasadne podejrzenie, że oflagowały go same dobre dziewczyny, które poczuły się ciężko urażone propozycją. A być może także myśleniem Marka, że 20 tysięcy wystarczy, żeby znieść nie tylko seks, ale i wspólne zakupy.

I teraz do zgłaszania został im jeszcze tylko ten:

To jest ASZdziennik. Lord Kruszwil niestety nie został zmyślony.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...