Szok Lorda Kruszwila. Kazał dziecku dotykać kobiecych pośladków, okazało się, że to przestępstwo

Fot. Instagram/kruszwil, Facebook/Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych
To kiepski czas dla Lorda Kruszwila, 18-letniego youtubera najbardziej znanego z rozsławienia wśród nastolatków słowa „prestiż”, a także z przedmiotowego podejścia do kobiet i traktowania homoseksualistów jak egzotycznych zwierząt. Najpierw YouTube ostro ściął mu zasięgi, a teraz za wzięła się za niego zachodniopomorska policja.


A to znaczy, że Marek Kruszel będzie musiał wreszcie wyjść z wanny z owczym mlekiem i stawić czoła brutalnej rzeczywistości, jaką jest policyjne dochodzenie. Mało prestiżowo!

Za co ta niesprawiedliwość?

Jak się okazuje, wcale nie za wybitne wideo, w którym Kruszwil proponuje chętnej dziewczynie z dużymi cycami pieniądze za seks (niestety, już usunięte). Wydział do walki z cyberprzestępczością sprawdzi materiały, w których oprócz Kruszwila i Kamerzysty występuje 10-letni chłopiec.

Dziecko spełnia w filmie ważną rolę po pierwsze dlatego, że panowie mają się na kim wyżyć – i to robią, zwracając się do niego tak miłymi słowy jak „ty chuju jebany”. Zainspirowany przez imponujących starszych kolegów, sam 10-latek też wesoło wygłasza kwestie w stylu „możesz mi wylizać pałę” albo „jesteś pedałem”. Wideo z klasą!

Ale clou programu polega na tym, jak Kruszwil i Kamerzysta namawiają chłopca, żeby oceniał pośladki napotkanych kobiet. Palpacyjnie, bo niech se mały pomaca:
Co ciekawe, w Polsce nakłanianie dzieci do czynności seksualnych, filmowanie sytuacji i proponowanie za to pieniędzy jest karalne. Biedny Kruszwil jednak chyba o tym nie wiedział.


A policja tak.

To oznacza, że teraz youtuberowi grozi coś tragicznego: istnieje prawdopodobieństwo, że będzie musiał ponieść konsekwencje swoich czynów. A to jest strasznie smutne i influencerzy tego nie lubią.

W całej sprawie najbardziej godny współczucia jest jednak nie prześladowany Lord Kruszwil, tylko policjanci prowadzący śledztwo. To o nich myślimy z troską i to do nich, na zachodniopomorską komendę, kierujemy mentalne wsparcie.

Bo teraz będą musieli te jego filmiki obejrzeć.

To jest ASZdziennik, ale to prawda. Sprawę zgłosił na policję Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

DZIEJE SIĘ

0 0Piękny gest Dudy wobec Trumpa. Na pocieszenie po Grenlandii podarował mu Podlasie
0 0Desperacja lasu w Amazonii. Zbudował sobie katedrę z Notre Dame, żeby świat przejął się pożarem
FEST FESTIVAL 0 0Alarm smogowy dla Śląska odwołany. Siwy dym to tylko efekt wizyty Wu-Tang Clanu w Polsce
0 0Dramat Margaret. Chciała wystąpić z Kościoła, zapomniała, że tu jest Polska [7 REAKCJI]
0 0Drama roku, o którą nikt nie prosił, ale... Oto Marta Linkiewicz vs. dziennikarz Canal+ (w Warsie) [CYTATY]
TYSKIEPartnerem materiału jest 0 0Rozbicie dzielnicowe nad Bałtykiem. Pod nieobecność ojca synowie podzielili plażę pod jego parawanem
#PawłowiczFree 0 0ASZdziennik oficjalnie serwisem wolnym od Pawłowicz. Nigdy już o niej od nas nie usłyszycie