Panika ucznia. Usłyszał o sprawdzianie z masturbacji, od godziny powtarza materiał z całego roku

Fot. 123rf.com
Od kiedy Magdalena Ogórek i Paweł Kukiz straszą Kartą LGBT i nowymi zajęciami w szkołach, uczniowie mają jeszcze więcej materiału do opanowania. Przekonał się o tym 13-letni Kacper, który uwierzył w plotkę o jutrzejszym sprawdzianie z masturbacji.


Chłopak akurat odpoczywał po szkole, oglądając w internecie filmy w trybie incognito, gdy kolega napisał do niego z pytaniem, czy słyszał już Kukiza i czy jest przygotowany na jutrzejszy sprawdzian wiadomości z całego roku. Kacper spanikował. Ale po chwili zakasał rękawy i wziął się w garść.

Nie chciał dostać pały, więc przez godzinę pracował w pocie czoła, próbując nadrobić materiał z całego roku. Nigdy nie poświęcił tyle czasu na lekcje i wszystko sumiennie powtarzał sześć razy z rzędu. W końcu wykończony padł na łóżko, gdzie znaleźli go rodzice.

– Dzieci w podstawówce nie powinny tyle pracować w domu – mówi tata Kacpra. – A ja też mogę mu pomóc z fizyką czy matematyką, ale nie ze wszystkimi przedmiotami...

– Ale byłoby mu łatwiej, gdyby pracował systematycznie przez cały semestr, a nie przypominał sobie o wszystkim na ostatnią chwilę – dodaje mama chłopca.

– Oczywiście – potwierdza tata. – A teraz musimy lecieć do sklepu, bo z tego co pisze Ordo Iuris, będą jutro stawiać minusy za brak lubrykantu.

To jest ASZdziennik. Lekcje masturbacji zostały zmyślone. O strasznych rzeczach, które znajdują się w Karcie LGBT, przeczytasz tutaj.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

DZIEJE SIĘ

0 0Piękny gest Dudy wobec Trumpa. Na pocieszenie po Grenlandii podarował mu Podlasie
0 0Desperacja lasu w Amazonii. Zbudował sobie katedrę Notre Dame, żeby świat przejął się pożarem
FEST FESTIVAL 0 0Alarm smogowy dla Śląska odwołany. Siwy dym to tylko efekt wizyty Wu-Tang Clanu w Polsce
0 0Dramat Margaret. Chciała wystąpić z Kościoła, zapomniała, że tu jest Polska [7 REAKCJI]
0 0Drama roku, o którą nikt nie prosił, ale... Oto Marta Linkiewicz vs. dziennikarz Canal+ (w Warsie) [CYTATY]
TYSKIEPartnerem materiału jest 0 0Rozbicie dzielnicowe nad Bałtykiem. Pod nieobecność ojca synowie podzielili plażę pod jego parawanem
#PawłowiczFree 0 0ASZdziennik oficjalnie serwisem wolnym od Pawłowicz. Nigdy już o niej od nas nie usłyszycie