Członek Rady Polityki Pieniężnej ostrzega: Hybrydy zwierząt i ludzi zagrażają Polsce [PRAWDA]

Fot. Wikimedia Commons
Polsce zagraża inwazja odrażających potworów stworzonych w tajnych laboratoriach przez złych naukowców – sugeruje członek Rady Polityki Pieniężnej Eryk Łon. I przypomina, że mówiła o tym już św. Bernadeta Soubirous w swoich przepowiedniach. Nie, nie zmyśliliśmy tego.


– Oby do recesji nie doszło – tego życzę mieszkańcom Ziemi, a przede wszystkim mojej ziemskiej ojczyźnie Polsce – powiedział Eryk Łon w wypowiedzi dla PAP. – Natomiast trzeba jednak pamiętać, że wszystko jest możliwe i trzeba być starannie przygotowanym do zareagowania w przypadku pojawienia się różnych scenariuszy. O jednym z najbardziej dramatycznych wspomina 5 przepowiednia św. Bernadety Soubirous.

Jak bowiem głosi przepowiednia, "dla wielu ludzi powodem, dla którego odwrócą się od uczonych, będzie arogancka postawa doktorów pracujących nad zrealizowaniem istoty powstałej ze skrzyżowania człowieka ze zwierzęciem".

– Ludzie poczują w głębi swoich serc, że jest to coś czego nie sposób usprawiedliwić. Przez jakiś czas nie będzie jak powstrzymać tworzenia tych monstrów, ale uczeni zostaną ostatecznie przepędzeni jak przepędza się stado wilków – czytamy u św. Bernadety Soubirous.

Łon podkreśla, że "Polska jest krajem, w którym zamieszkuje ogromna liczba katolików, do których sam się zalicza".

– Według danych portalu Aleteia blisko 90 procent Polaków przyznaje się do katolicyzmu. Nadal jesteśmy najbardziej katolickim państwem Europy – przypomina Eryk Łon. – Z tego powodu warto rozważyć wykorzystanie katolickiej nauki społecznej przy tworzeniu nowych funduszy inwestycyjnych.


Jak przewiduje św. Bernadeta, lada chwila "będzie się obserwować starcie następców Mahometa i narodów chrześcijańskich".

– Nastanie wielka bitwa, w której 5,650,451 żołnierzy straci życie, a bardzo destruktywna bomba zostanie rzucona na miasto w Persji – ostrzega prorokini.

– Ale na końcu znak krzyża zwycięży, a wszyscy muzułmanie nawrócą się na chrześcijaństwo. Nastąpi wiek pokoju i szczęścia, ponieważ wszystkie państwa złożą swoje arsenały. Nastąpi wielkie bogactwo, podczas gdy Nasz Pan obłoży Swoim błogosławieństwem wiernych – pociesza Polskę św. Bernadeta.

Eryk Łon zaproponował już środek zaradczy przeciwko rychłej inwazji hybryd człowieka i zwierzęcia, które już wkrótce mogą obrócić polską gospodarkę w pył.

Chce wprowadzić do obrotu banknot z Marią Konopnicką za to, że wychowała ośmioro dzieci. Z których żadne nie było hybrydą. Tego też nie zmyśliliśmy.

To jest ASZdziennik, ale nic nie zostało zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

DZIEJE SIĘ

0 0Piękny gest Dudy wobec Trumpa. Na pocieszenie po Grenlandii podarował mu Podlasie
0 0Desperacja lasu w Amazonii. Zbudował sobie katedrę z Notre Dame, żeby świat przejął się pożarem
FEST FESTIVAL 0 0Alarm smogowy dla Śląska odwołany. Siwy dym to tylko efekt wizyty Wu-Tang Clanu w Polsce
0 0Dramat Margaret. Chciała wystąpić z Kościoła, zapomniała, że tu jest Polska [7 REAKCJI]
0 0Drama roku, o którą nikt nie prosił, ale... Oto Marta Linkiewicz vs. dziennikarz Canal+ (w Warsie) [CYTATY]
TYSKIEPartnerem materiału jest 0 0Rozbicie dzielnicowe nad Bałtykiem. Pod nieobecność ojca synowie podzielili plażę pod jego parawanem
#PawłowiczFree 0 0ASZdziennik oficjalnie serwisem wolnym od Pawłowicz. Nigdy już o niej od nas nie usłyszycie