Posłanka PiS pozywa wszystkich za tęczową Matkę Boską. Tych grafik nie wrzucaj na Fejsa [GALERIA]

Fot. TVP Info/Twitter
Na 10 tysięcy złotych wycenia swoje uczucia religijne posłanka z klubu PiS. Anna Siarkowska zapowiada, że doniesie do prokuratury na każdego, kto wrzuci do internetu grafikę z Matkę Boską w tęczy. I grozi 10 tysiącami złotych kary.


Posłanka Siarkowska znana była jak dotąd jedynie z opinii, że Adamowi Małyszowi "odjechała lewa narta", kiedy ten sprzeciwił się homofobii w sporcie.

Dziś zaistniała po raz drugi.– Koniec z publicznymi drwinami z wartości najdroższych dla katolików.Dziś składam zawiadomienia do prokuratury – ogłosiła Siarkowska. – Jeśli każdy, kto umieszcza sprofanowany wizerunek NMP, otrzyma przykładową karę grzywny 10 000 zł, to zakończy się rumakowanie.

Postanowiliśmy pomóc 38 milionom Polaków, którzy zbrodnię przeciw uczuciom posłanki Siarkowskiej mogliby popełnić nieświadomie.

Oto przykłady zdjęć, których pod żadnym pozorem nie wolno zamieszczać w internecie. I - ku przestrodze - przypadki bluźnierców, którzy dopuścili się tego haniebnego czynu.

1. Profanacja autorstwa Jerzego Kwaśniewskiego, prezesa Ordo Iuris. 2 lata więzienia z art. 196 kodeksu karnego.


2. Znieważenie dokonane przez publiczną telewizję TVP Info. 10 tys. złotych grzywny.


3. Bluźnierstwo dystrybuowane przez braci Karnowskich. 2x zakaz wypowiadania się w mediach.


4. Fotografia, którą szerowała Anna Siarkowska, posłanka PiS. Zawiadomienie do prokuratury przez Annę Siarkowską, posłankę PiS.


To jest ASZdziennik, ale pod żadnym pozorem nie zamieszczajcie w internecie zdjęć takich jakie szeruje Anna Siarkowska.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...