Posłanka PiS mówi, że Małyszowi odjechała lewa narta, bo broni LGBT. Sprawdź, czy tobie też odjechała [TEST]

Fot. Facebook/Adam Małysz
Akcja Sport Przeciwko Homofobii trwa w najlepsze. Wśród sportowców, którzy głośno powiedzieli, że nie zgadzają się na dyskryminację osób LGBT, znalazła się też prawdziwa legenda: człowiek, który nauczył całą Polskę jeść bułkę z bananem i że zima zaczyna się wraz z konkursem skoków narciarskich w Kuusamo. Adam Małysz.


Prawa natury są jednak takie, że akcja rodzi reakcję – w tym przypadku ze strony Anny Marii Siarkowskiej, członkini klubu parlamentarnego PiS. Oto, jak skomentowała fakt, że Małysz ośmielił się stanąć w obronie bliźnich:

Zainspirowani jej tweetem, specjalnie dla was przygotowaliśmy test, w którym możecie sprawdzić, czy myślicie tak jak Małysz, czy bardziej jak Siarkowska. Na każde z poniższych twierdzeń odpowiadajcie TAK (jeśli się zgadzacie) lub NIE (jeśli nie), a dowiecie się, czy i wam odjechała lewa narta.

1. Wśród sportowców są osoby o różnych poglądach, wyznaniach czy orientacji.

2. Homofobiczne transparenty, np. na stadionach, są obraźliwe także dla nich.

3. Każdy, kto chce, ma prawo wspierać swoją ulubioną drużynę.

4. Imprezy sportowe powinny się kojarzyć z atmosferą święta i dobrej zabawy.

5. Na nienawistne akcje nie powinno być miejsca nigdzie.

Jeśli choć na dwa pytania odpowiedzieliście TAK, wiedzcie, że owszem, odjechała wam lewa narta.

To oznacza, że bliżej niż do posłanki Siarkowskiej jest wam do wybitnego sportowca, czterokrotnego mistrza świata i zdobywcy czterech olimpijskich medali, jednego z najlepszych przedstawicieli swojej dyscypliny w historii, którego nazwisko już dziś noszą obiekty sportowe. I który wykręcił 151 i pół metra w Willingen.

Do największych osiągnięć Siarkowskiej należy z kolei zablokowanie w Sejmie uchwały upamiętniającej 500-lecie reformacji.

Bo tak to jest, jak ktoś ma tylko prawą nartę.

To jest ASZdziennik. Nic nie zostało zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...