Radio Maryja uczy mężczyzn, jak być dobrym mężem w sypialni. Mamy 7 najlepszych cytatów

Fot. Twitter/Radio Maryja | 123rf.com
Czekaliście? Po grudniowej audycji Radia Maryja “Jak być dobrą żoną w sypialni” przyszedł czas na analogiczną katechezę z seksu dla mężczyzn. Tajniki współżycia na antenie najbardziej erotycznego radia w Polsce przedstawili dr Jacek Pulikowski, inżynier z Politechniki Poznańskiej, i ojciec Wojciech Zagrodzki, redemptorysta.


Drodzy panowie, w ASZdzienniku wiemy, jak dużo macie na głowie. Dlatego – żebyście nie musieli przesłuchiwać dwóch godzin audycji – zrobiliśmy to za was. Oto gotowy wyciąg najlepszych cytatów.

1. Seks pozamałżeński zawsze pozostanie bezowocnym ugorem.

2. Jeśli seks to zabawa dwóch przygodnych osób, to to jest żałosne. To tak naprawdę nie zasługuje na miano człowieczego.

3. Jeśli wytrysk ma nastąpić poza drogami rodnymi żony, to to nas będzie niszczyć.

4. Kiedy ludzie zbliżają się do siebie, bojąc się poczęcia dziecka, to mi się kłóci z godnością człowieczą.

O, a teraz w audycji o tym, jak być dobrym mężem, trochę informacji o obowiązkach żony.

5. Żona powinna zgodzić się na współżycie, kiedy tylko jest to możliwe. Zawsze, a nie tylko wtedy, kiedy ma ochotę. (...) Do czystości małżeńskiej należy zgoda na współżycie.

I jeszcze coś o kobiecych fanaberiach:

6. Mężczyzna radzi sobie z lękami prawdziwymi, tymi racjonalnymi, natomiast przy nieracjonalnych musimy wznieść się ponad siebie, ponad własnym rozumem, po to, żeby spełniać zachcianki – nie, potrzeby – żony.

I okej. Tego wszystkiego się spodziewaliście.

Ale w bonusie dostaniecie prawdziwy mindfuck. Trzymajcie kapelusze, bo zaraz się okaże, że inżynier i ksiądz na antenie Radia Maryja też potrafią powiedzieć coś z sensem.

7. Żonie odmawia się prawa do poprowadzenia męża, i to jest złe. W naszej kulturze wmawia się, że mężczyzna ma być ekspertem, a kobieta ma siedzieć cicho, bo jest porządną kobietą. Świat powymyślał tyle mitów, które blokują normalną komunikację w małżeństwie, że w wielu porządnych małżeństwach wcale tak dobrze się nie dzieje w tej sferze. (...) Tego brakuje naszym małżeństwom – komunikacji w sferze intymnej.

I to jest ta chwila, kiedy przełykamy głośno ślinę i mówimy: okej, spoko, trudno nie zgodzić się z Radiem Maryja.

To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty są prawdziwe.


Zobacz też:
PILNE: Oto słynna audycja o seksie w Radiu Maryja. Mamy 7 najlepszych cytatów
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...