PILNE: Oto słynna audycja o seksie w Radiu Maryja. Mamy 7 najlepszych cytatów

Fot. Twitter/Radio Maryja
Ta audycja już od miesiąca budziła gorące emocje, a komentarzy pod promującym ją wydarzeniem było tyle, że aż wylewały się z internetu. Chodzi oczywiście o słynną rozmowę pt. "Jak być dobrą żoną w sypialni" w Radiu Maryja. To w niej tajemnicza katolicka para i jeden ksiądz udzielili tysiącom Polek niezapomnianej lekcji seksu.


W ASZdzienniku rozumiemy, że nie każda kobieta zawsze może ot, tak, poświęcić dwie godziny życia na nawet najbardziej zajmującą audycję radiową. Stąd nasza decyzja, żeby was w tym wyręczyć. I zebrać dla was najlepsze cytaty.

Zaczynamy spokojnie:

1. “Kobieta to sanktuarium życia, a sypialnia to jeden z ołtarzy.”

2. “Małżeństwo jest zgodne, gdy mąż panuje nad żoną, a żona nad sobą.”

3. “Jeżeli w czasie współżycia seksualnego jedno z małżonków nie chce współżyć seksualnie, ale widać, że jest jakaś potrzeba z drugiej strony, to także jakaś forma ofiarowania siebie, dawania z siebie życia.”

Należy po prostu zamknąć oczy i myśleć o Polsce.

4. “Trudny małżonek to prawdziwy dar od Pana Boga. Dar i ogromne wyróżnienie. (...) Bo Pan Bóg zauważył, że tylko ty dasz sobie z nim radę.”

I dlatego nieś, kobieto, ten krzyż do śmierci.

Ale to jeszcze nie wszystko o krzyżach:

5. “Jeżeli wyeliminujemy doświadczenie krzyża, czyli cierpienia, to dojdzie do czegoś takiego, że tylko kiedy mam ochotę, to współżyję, a jak nie mam ochoty, to nie współżyję, i wtedy może być bardzo poważny problem.”

Co jest problematycznego w tym, że seks wymaga ochoty na seks, tego już się od księdza nie dowiadujemy.

6. “Żona nie może uważać męża za agresora czy potencjalnego gwałciciela. Na mocy powinności małżeńskiej ma on ma prawo domagania się od żony współżycia seksualnego.”

Na szczęście potem ksiądz dodaje, że żona nie jest też niewolnicą męża, więc szach mat, nie można się już go czepiać.

Ale to, co w audycji najbardziej zdumiewające, to liberalizm, z jakim Radio Maryja podeszło do nietypowych geometrycznych układów romantyczno-seksualnych:

7. “Zakładam życie w trójkącie: Pan Bóg, mój mąż i ja.”

To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty są prawdziwe.

Zobacz też:
Genialny pomysł ojca Rydzyka. Jako bezdzietny kawaler zajmie się edukacją seksualną Polek [CYTATY]
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...