Dramat Korwina. Nawet Netflix się z niego śmieje (i twierdzi, że nie żyje)

Fot. Netflix.com
Janusz Korwina-Mikke pojawił się w programie komediowym Netflixa "The Fix". Prowadzący Jimmy Carr nie był jednak nastawiony do polityka tak entuzjastycznie, jak jego 15-letni elektorat. Skomentował fragment wystąpienia w Parlamencie Europejskim słowami "dobra wiadomość jest taka, że gość już nie żyje".


The Fix to program, w którym znany stand-uper Jimmy Carr i czwórka jego gości, komików, próbują na idiotyczne sposoby rozwiązać poważne problemy.

W szóstym odcinku były to różnice w zarobkach kobiet i mężczyzn. Carr, jako reprezentację seksizmu, pokazał klip z Korwinem, który w którym polityk przekonywał, że kobiety powinny zarabiać mniej od mężczyzn, bo są głupsze, mniejsze i słabsze. Argumentował to m.in. faktem, że w pierwszej setce najlepszych szachistów na świecie nie ma żadnej kobiety.

Do argumentu Korwina odniosła się komiczka Katherine Ryan, mówiąc, że kobiety świetnie grają w szachy, ale wykorzystują swoje zdolności strategiczne, żeby unikać gry w szachy.

– Dobra wiadomość jest taka, że gość już nie żyje – skomentował przy owacji publiczności Carr.

Uspokajamy, że to tylko żart. Janusz Korwin-Mikke ma się dobrze i jeszcze nie raz powie coś głupiego o kobietach, niepełnosprawnych lub Hitlerze, przegra z progiem wyborczym albo będzie rzucał w psa petardami.
To jest ASZdziennik, ale Korwin w The Fix nie został zmyślony.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...