Wyczyn Korwina. Męczy swojego psa, ale to dla jego dobra [FOTO]

Fot. Facebook/Janusz Korwin-Mikke, 123rf.com
Koniec z wyrzucaniem pieniędzy na szkolenia dla psów, weterynarzy i inne socjalistyczne bzdury. Nowy sposób na trening dla czworonogów wynalazł Janusz Korwin-Mikke – znany brydżysta, filozof i najpopularniejszy polityk wśród chłopców w grupie wiekowej 13-16 lat. Postanowił on oduczyć psa strachu przed hałasem poprzez rzucanie petard tuż przed nosem zwierzęcia.


Korwin-Mikke zapewnił, że jego Odi jako pies myśliwski nie ulęknie się wybuchów, huku i dymu, bo jest ulepiony z twardszej gliny od was wszystkich, wy lewaki spod Planu.

Oto, jak wyglądała realizacja tego wybornego pomysłu:

Co prawda niektórzy nadwrażliwcy twierdzą, że Odi wygląda, jakby jednak trochę się uląkł, ale na szczęście wersję JKM potwierdziła jego córka Korynna. Przy okazji ujawniła również nieznaną stronę Korwina. Dotąd myśleliśmy, że jego zdaniem istoty kalekie i chore należy raczej zrzucać ze skały do morza.
Potwierdziła także skuteczność szkolenia à la Korwin:
Choć, jak zwierzył się Odi w rozmowie z ASZdziennikiem, on sam zdecydowanie mógłby chodzić przyćpany choćby i całe życie.

Bo bez tego codziennie musi na trzeźwo mierzyć się z faktem, że ze wszystkich ludzi na świecie trafił mu się na pana właśnie Janusz Korwin-Mikke.

To jest ASZdziennik, ale prawie żaden cytat nie został zmyślony.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...