Marek Jakubiak: "Prawica to stajnia pełna ogierów. Samce alfa". Sprawdziliśmy i faktycznie [GALERIA]

Fot. Facebook/Marek Jakubiak
Poranna rozmowa Roberta Mazurka w RMF FM. Gość, Marek Jakubiak, opowiada o tworzonej przez siebie federacji, która ma połączyć rozproszone podmioty skrajnej prawicy i różne takie ugrupowania z serii “trochę straszne, trochę śmieszne”. Odważnie przyznaje, że takie jednoczenie to nie jest łatwe zadanie. I wtedy z jego ust padają te słowa:


– Na prawicy mamy do czynienia ze stajnią pełną ogierów. To są sami liderzy. Samce alfa. Ciężko jest mówić o tym, że da się ich przy jednym stole posadzić i uznać, że jeden jest najważniejszy, a inni mniej ważni.


Specjalnie dla was sprawdziliśmy, czy to prawda. I potwierdzamy. Na dowód: oto galeria ogierów prawicy, których pod jednym szyldem chce zjednoczyć poseł Marek.

1. Marek Jakubiak. Piwowar, przedsiębiorca i rotmistrz królewskiej husarskiej chorągwi.
2. Janusz Korwin-Mikke. To z Instagrama. Caption: “Ciekawe, czy nadawałbym się jeszcze na komandosa?!” Odpowiadamy: a jakże!
3. Konrad Berkowicz. “Po polowaniu na rekiny maraton wyborczy to będzie kaszka z mlekiem...”. Konrad, dla takiego ogiera każda rzuciłaby się w rwącą toń pełną ludojadów.
4. Piotr Liroy Marzec. Lew alfa odpoczywa wśród stada.
5. Jacek Wilk. Tak, to ten od dowcipów o gwałcie. Poseł, adwokat, śmieszek, ale przede wszystkim chłopak z gitarą. Też byście chciały, żeby ten ogier zagrał pod waszym oknem.
6. Jakub Kulesza. He wants YOU for koło poselskie Wolność i Skuteczni.
7. Robert Winnicki. Marsowa mina, czujny wzrok. Oto prezes Ruchu Narodowego w walce o umundurowanie dusz.
8. Krzysztof Bosak. A wraz z nim jego zastępca: niegdyś tancerz, dzisiaj snajper, na zawsze samiec alfa. Kiedy on czuwa, miasto może spać spokojnie.
9. I na koniec portret zbiorowy. Janusz Korwin-Mikke i Konrad Berkowicz. Tutaj już nie trzeba słów.

To jest ASZdziennik, ale wszystkie zdjęcia są prawdziwe, podobnie jak wypowiedź Marka Jakubiaka.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...