Popis posła. Podzielił się śmiesznym żartem o gwałcie i zgasił wszystkich, którym się nie podoba [CYTATY]

Fot. Lukasz Krajewski/Agencja Gazeta, Facebook/Jacek Wilk
Ten pan na zdjęciu to Jacek Wilk, adwokat i poseł, członek partii Wolność, a w Sejmie – koła Wolność i Skuteczni (to to, któremu szefuje Liroy). Ostatnio pan Jacek znalazł na fejsie super śmieszny dowcip o gwałcie i, ubawiony, podzielił się nim z innymi. A potem bronił go w internecie z taką swadą, że aż żal byłoby tego nie upamiętnić.


Pochylmy się wspólnie nad tym wykwitem prawicowego poczucia humoru:Grube, co?

A co najlepsze, nawet trudno jakoś głębiej analizować to, na ile sposobów ten żart jest zły, seksistowski i obraźliwy, bo przede wszystkim on się zupełnie kupy nie trzyma i generalnie wszelki sens zastąpiła w nim spacja przed przecinkiem, "sex" przez "x" oraz parę wielkich liter w losowych miejscach.

Wiele sensu ma za to znakomita strategia odpierania krytyki, którą poseł Jacek z sukcesem zastosował w dyskusji w komentarzach pod postem.

Bo ta jest tak dobra, że na jej podstawie stworzyliśmy wartościowy przewodnik. Teraz, ilekroć sami napiszecie czy udostępnicie w internecie żart, który jest słaby, uwłacza ludziom i do tego opiera się na fałszywej analogii, będziecie już wiedzieć, jak bronić go w najlepszym z możliwych stylów:

1. Kiedy pojawiają się pierwsi krytycy, oskarż ich o brak poczucia humoru.
2. Powiedz, że o gustach się nie dyskutuje. Zaapeluj także o wyjęcie kija z dupy.
3. Napisz, że jak ktoś nie potrafi zrozumieć twojego niezrozumiałego kawału, to jest głupi.
4. Zrób wszystkim mindfuck, twierdząc, że twój dowcip nie jest o tym, o czym jest.
5. Na pytania, o czym w takim razie jest naprawdę, odpowiadaj, że nie zwykłeś tłumaczyć dowcipów. Argumenty przeciwnika zbij tym, że rozmawia z tobą z fejkowego konta.
6. Uśmiechnij się. Wygrałeś.


A potem powtarzaj to samo w różnych miejscach internetu, aż partia Wolność sama się do ciebie odezwie z zaproszeniem na listy wyborcze.

To jest ASZdziennik, ale post i wszystkie komentarze są prawdziwe.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...