Genialny pomysł ojca Rydzyka. Jako bezdzietny kawaler zajmie się edukacją seksualną Polek [CYTATY]

Fot. Facebook/Radio Maryja, 123rf.com
W czasach, gdy w polskich szkołach rządzi wychowanie do życia w rodzinie i podręczniki takie jak słynne “Wędrując ku dorosłości” Teresy Król, porządna edukacja seksualna musiała przenieść się do drugiego obiegu. Ostatni znany przykład to akcja #sexedpl Anji Rubik. Ale modelka nie jest sama w swojej trosce o to, by Polki i Polacy posiedli niezbędną wiedzę o seksie.


Bo pozazdrościł jej ojciec Rydzyk.

Dzięki temu już 11 grudnia wszystkie panie pragnące pogłębić swoją wiedzę o świecie Erosa będą miały do tego doskonałą okazję. Wystarczy wysłuchać specjalnej audycji Radia Maryja “Jak być dobrą żoną w sypialni”, realizowanej w ramach “audycji dla małżonków i rodziców”.

Tym samym kwestia edukacji seksualnej Polek dołączy do grona tak szacownych audycji jak “Kapłan i rodzina – wzajemny dar i zadanie”, “Powrót do prawdziwej męskości” i “Moc narodzin czy cesarskie cięcie”. Mamy nadzieję, że będzie równie pouczająca i rzeczowa jak wymienione.

Odważna decyzja Radia Maryja okazała się trafiona – czego dowodzi popularność, jaką natychmiast zyskała wśród internautów.

Wśród nich zdarzają się co prawda dociekliwi, którzy już dziś muszą wiedzieć wszystko o audycji zamiast po prostu poczekać i posłuchać:
Za to niektóre słuchaczki już proszą o kontynuowanie programu:
A inne po prostu wyrażają swój szczery entuzjazm.
To jest ASZdziennik, ale ta audycja odbędzie się naprawdę.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...