Urocze! Fanka węgla z Katowic chwali się selfie z Andrzejem Dudą

Fot. 123rf.com/Twitter
Ale luzak! Prezydent Andrzej Duda podczas podróży po Polsce często pozuje do wspólnych fotek z wyborcami i chętnie rozdaje autografy. Nie inaczej jest na Szczycie Klimatycznym w Katowicach. Od dziś selfie z prezydentem może pochwalić się jedna z największych fanek węgla na świecie, a urocza fotka Andrzeja Dudy podbija media społecznościowe.


Do przypadkowego spotkania z prezydentem doszło w okolicy katowickiego Spodka. Fanka węgla ze wszystkimi szczegółami opisała to w gorącej relacji na Instagramie.

– Nie potrafię opisać co czuję w tym momencie, a pomyśleć, że przyjechałam do Katowic tylko na żniwa! – krzyczała rozemocjonowana fanka na instastory.

Okazało się, że Andrzej Duda pomimo wielu obowiązków związanych z promocją gospodarki opartej na węglu znalazł czas na wspólną fotkę. Przypomniał jej, że Polska nigdy nie zrezygnuje z węgla, bo nie stoi to w sprzeczności z ochroną klimatu.

– Dopóki ja pełnię w Polsce urząd prezydenta, nie pozwolę, by ktokolwiek zamordował polskie górnictwo – uspokoił rozdygotaną fankę prezydent.

A ona tylko na to czekała!

W szale radości chciała podarować prezydentowi swoją stylową kosę ozdobioną z pietyzmem 44 tysiącami węgielków, z których każdy symbolizuje Polki i Polaków, którzy każdego roku przedwcześnie umierają przez smog. Prezydent skromnie odmówił.

Niesamowitą fotkę fanki węgla na Instagramie polubiła m.in. Choroba Niedokrwienna Serca i Choroby Naczyń Krwionośnych, a udostępnili ją Przewlekła Obturacyjna Choroba Płuc, Zakażenie Dolnych Dróg Oddechowych oraz liczne nowotwory.

– To piękne, że wszystkie zawały, zatory, udary, alergie, astmy, niewydolności oddechowe, zapalenia oskrzeli i bóle w klatce piersiowej potrafią być razem w takich chwilach – przyznają wzruszeni goście Szczytu Klimatycznego z całego świata, a po ich policzkach spływają łzy.

I tylko złośliwcy twierdzą, że to niekoniecznie ze wzruszenia, i że cała ta akcja była jedynie ordynarną ustawką.

I że tajemnicza fanka to tak naprawdę influencerka zaproszona na Szczyt Klimatyczny przez dział marketingu Elektrowni Bełchatów.

To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...