Wpadka Tuska i Bono. Jednym zdjęciem uruchomili lawinę czerstwych memów [W TEKŚCIE NIE MA MEMÓW]

Fot. twitter.com/donaldtusk
Donald Tusk udostępnił na Twitterze zdjęcie z liderem zespołu U2 i plakatem "Konstytucja". Nie wiadomo, czy było to ze strony przewodniczącego Rady Europejskiej niedopatrzenie, czy po prostu lubi, jak świat tonie w suchych memach.


Zdjęcie Tuska z gościem, który nigdy nawet nie stał obok polskiej konstytucji wzięło internet z zaskoczenia swoim memicznym potencjałem wynoszącym ponad 9000. Żadna przeróbka nie wzbudziła choćby głośniejszego wypuszczenia powietrza nosem, dlatego ich tutaj nie pokażemy.

Trzy minuty po opublikowaniu fotografii pojawił się komentarz z napisem "Prostytucja" w barwach niemieckiej flagi. Chwilę później padła odpowiedź z drugiej strony - zestawienie zdjęcia z Dudą trzymającym kawałek tortu na tle skąpo ubranej Dody.

Atakowali kolejni mistrzowie Photoshopa, Gimpa i Painta. Plakat "Konstytucja" zmienił się w napis "Amber Gold", Lecha Wałęsę i Aleksandra Kwaśniewskiego w koszulce "Destylacja". A potem w tekst "Michnik, przeproś za brata", tabliczkę z szatni i piwniczne memy.

Lider U2 ma odpowiedzieć za współudział w zbrodni przeciwko internetowi. Zdjęcie z Tuskiem jest bowiem najgorszą rzeczą, jaką zrobił od czasu ukrycia majątku w rajach podatkowych i piosenki "Elevation".
To jest ASZdziennik, ale żaden mem nie został zmyślony.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...