Sukces czytelniczki ASZdziennika. Gdyby był konkurs na najlepszy komentarz, to właśnie by go wygrała

Fot. 123rf.com
Jury w trzyosobowym składzie ASZdziennika pragnie uprzejmie poinformować, że laureatką nieogłoszonego konkursu na komentarz do tekstu ASZdziennika, który będzie lepszy od tekstu ASZdziennika, byłaby pani Kasia Nowak z Facebooka. Pani Katarzyna w czterech zdaniach pokonała konkurencję, która też nie wiedziała, że bierze udział w jakimś konkursie, którego nie ma.

Jury zapoznało się z prawie wszystkimi komentarzami pod tekstem o Andrzeju Dudzie, który pomógł mamom w zniesieniu wózka ze stromych schodów. Komisja przez aklamację zdecydowała, że komentarz pani Kasi jest tak dobry, że nie trzeba scrollować dalej. I że jakby startowała w jakimś konkursie na komentarz o laur czegoś czy nawet grand prix, to pewnie by go wygrała. Kto wie.


– Co za roszczeniowa baba, kto to widział z wózkiem z domu wychodzić – podkreśliła laureatka we komentarzu, który podbił serca jury. – I co z niej za matka, dziecko w foteliku? Kręgosłup mu krzywi – dodała, a jury podniosłoby plakietki z samymi dziesiątkami, gdyby je miało.

I gdy już wydawało się, że gdyby rzeczywiście był taki konkurs, to pani Kasia mogłaby mówić o wielkim sukcesie, to na finiszu czytelniczka odstawiła tekst o Andrzeju Dudzie tak daleko w tyle, że gdybyśmy biegali maratony, to użylibyśmy jakiejś maratońskiej metafory.


Na przykład, że pani Kasia pobiła rekord Polski, a my czekaliśmy w tym czasie na frytki.

– Szkoda, że nie widać jak ubrane, bo też bym się przyjebała, że na pewno źle – dodała na koniec czytelniczka, a jury wpisałoby komplet punktów za zgodność z tematem i kompozycję, gdyby miało jakieś tabele albo chociaż długopis i kawałek kartki pod ręką.

Konkursu nie było, ale gdyby pani Katarzyna chciała go zorganizować, to prosimy laureatkę o pilne dopisanie regulaminu i ufundowanie sobie grand prix. Zasłużyła.

To jest ASZdziennik. Konkursu nie było, ale pani Kasia wygrała i gratulacje można jej składać.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...