Dramat hejterów Andrzeja Dudy. Wyciekło zdjęcie, po którym KAŻDEMU wypada go naśladować

Fot. Jakub Szymczuk/KPRP
Pamiętając o Trybunale Konstytucyjnym, sądach powszechnych, spacerach na Żoliborz i dziwnych znajomych na Twitterze, trudno stawiać Andrzeja Dudę za wzór do naśladowania. A jednak. Hejterzy muszą przełknąć gorzką pigułkę, bo Andrzej Duda udowodnił, że czasami warto być jak Andrzej Duda. Na przykład kiedy Andrzej Duda pomaga mamom w zniesieniu wózka ze schodów.

Andrzej Duda przykładem zaświecił na Helu, gdzie spotkał się z reprezentacją Polski w piłce nożnej. Gdy wszyscy ustawiali się już do grupowego zdjęcia, prezydent zauważył, że jest sprawa pilniejsza od pamiątkowej fotki z Lewym i Grosickim.
Andrzej Duda pomógł jednej z mam znieść ze schodów wózek dziecięcy, a hejterzy prezydenta są zrozpaczeni. Przyznają, że w kwestii savoir-vivre'u Andrzej Duda stał się dla nich autorytetem i wzorem do naśladowania.

– Wstyd przyznać, ale na spacerze w parku zachowałem się dzisiaj jak typowy Duda – twierdzi hejter z Katowic, który pomógł mamie wnieść wózek po schodach. – Właściwie to nawet gorzej, bo w środku były bliźniaki.

– Nie mówcie Schetynie, ale do metra weszła starsza pani i ustąpiłem miejsca niczym pierwszy lepszy Andrzej – załamuje ręce hejter z Warszawy. – Aż do Kabat złorzeczyłem w myślach na wszystkie podpisane ustawy, więc mam nadzieję, że to się już wyzerowało – dodaje na swoje usprawiedliwienie.

Kłopotliwe dla hejterów Andrzeja Dudy zdjęcie jest też zagwozdką dla selekcjonera Adama Nawałki.

Trener chce ustalić, dlaczego 11 wysportowanych gości szykowało się do fotki zamiast pomóc w tak podbramkowej sytuacji.
To jest ASZdziennik. Bądź czasami jak Andrzej Duda i pomóż rodzicom z wózkami w pokonywaniu miejskich przeszkód.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...