83-latka wylądowała w szpitalu przez internautów. Na operacji usunięcia jaskry

Internauci wysłali 83-latkę do szpitala.
Internauci wysłali 83-latkę do szpitala. Fot. NaTemat
Internauci znowu pokazali do czego prowadzi przeświadczenie o bezinteresowności w sieci. Nie dość, że przez ich zorganizowaną akcję 83-letnia pani Maria trafiła do szpitala, to jeszcze są z tego powodu bardzo zadowoleni.


Informowaliśmy już, że ponad 300 osób zebrało się w sieci, aby pozbawić emerytkę z Warszawy długów komorniczych. Podszyli się pod zwykłych internautów, podczas gdy tak naprawdę należą do polskiego podziemia empatii.

Szajka dopięła swego i ogołociła zadłużenie pani Marii z 3850 zł do zera. Ale widocznie było im mało i wysłali starszą kobietę do szpitala. Na zabieg usunięcia dojrzałej zaćmy, którą u niej zdiagnozowano.

Operacja zakończyła się sukcesem. Pani Maria odzyskała wzrok w lewym oku i widzi na nie coraz lepiej. Lekarze i pielęgniarki pod wodzą profesora Jerzego Szaflika odmówili przyjęcia honorarium, więc koszt zabiegu wyniósł jedynie 3000 zł za sztuczną soczewkę.

Pozostałe 4150 zł z 11 tys. zebranych w serwisie Zrzutka.pl pani Maria przekazała chorej Gabrysi, 10-latce, która od dwóch lat walczy z neuroblastomą IV stopnia.

Jak widać, dobro wymknęło się internautom spod kontroli i trafiło w powołane ręce. Mamy nadzieję, że sprawcy są z siebie dumni, a ich zachowanie posłuży jako przykład.

To jest ASZdziennik. Wielkie serce pomocników pani Marii nie zostało zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...