A teraz obejrzysz film z Borysem Szycem i po raz pierwszy w życiu ci się spodoba

Fot. facebook.com/greenbananasproductionstudio
Teraz pewnie w to nie wierzysz, ale za chwilę włączysz sobie film z Borysem Szycem, a po obejrzeniu polecisz go znajomym i rodzinie – dowiaduje się ASZdziennik. Po seansie dasz Szycowi 10 gwiazdek na Filmwebie oraz lajka na Facebooku, a na końcu, jak dobrze pójdzie, pobiegniesz ratować psiaki w potrzebie. Zakład?


To jest ASZdziennik, ale to prawda. Borys Szyc zagrał w poruszającym filmie o adopcji psów. Aktor brawurowo wcielił się w postać Bonusa - psa ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie, który czeka na kochający dom.
– Bonus to twardziel, więc sam wam tego nie powie, ale tak naprawdę on i jego kumple ciągle czekają na dom. Adoptuj – mówi w jednej z pamiętnych scen w filmie Borys Szyc.

W poruszającym dramacie non-fiction poznajemy psy, które zostały wrobione przez swoich właścicieli i muszą odsiadywać za nich wyrok. To m.in. Tarzan, skazany na przywiązanie do drzewa za to, że jego właściciele chcieli wyjechać na wakacje i Mały, odsiadujący wyrok za gryzienie kapci.

Każdy z nich chciałby wyjść ze schroniska. A zaskakujący zwrot akcji w końcówce przypomina widzom, że – uwaga, spoilery! – najlepsze wyjście dla psa to adopcja.

I choć rola Borysa Szyca jest niezapomniana, to widzowie przyznają, że przyćmili go młodzi debiutanci.

Nawet najbardziej surowi krytycy zgadzają się, że największe gwiazdy filmu to Bonus, Tarzan, Mały, Korba i Lokals, a także tysiące innych psów, które czekają na adopcję w Celestynowie i schroniskach w całej Polsce.

A tak w ogóle to CHWDP.

To jest ASZdziennik. Więcej o adpocji poczytacie na stronach schroniska w Celestynowie.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...