Dramat ekipy ziomków z osiedla. Przez Joannę Krupę nie mogą już szkalować policji

Joanna Krupa w filmie dla SNL Polska rozwinęła slogan CHWDP rozwinęła jako "Chcę Wam Dać Psa".
Joanna Krupa w filmie dla SNL Polska rozwinęła slogan CHWDP rozwinęła jako "Chcę Wam Dać Psa". Fot. Paweł Małecki / Agencja Gazeta
Gdy na witrynie osiedlowej Żabki 18-letni Mati napisał markerem hasło "CHWDP", chciał swoim aktem wandalizmu zaimponować Dżesice i wulgarnie zamanifestować niechęć do służb mundurowych. Jak wielkie było jego zdziwienie, gdy zamiast szacunku swoich ziomków spotkał się z uznaniem ze strony miłośników czworonogów.


Wszystko za sprawą Joanny Krupy, która jednym filmem dla SNL Polska obróciła wniwecz 30-letnią tradycję szkalowania polskiej policji. Slogan CHWDP rozwinęła bowiem jako "Chcę Wam Dać Psa". I tak już zostało.
– Chciałem tylko pokazać dzielnicowemu, kto rządzi na naszej dzielni – tłumaczy załamany Mati, wychowany z pogardą dla wroga. – To miała być zemsta za krzywdy, które policja wyrządziła naszej ekipie, jak wtedy kiedy na przykład spisała Mariusza.

Plany szkalowania pokrzyżowała ziomkom na terenie całego kraju Joanna Krupa, znana modelka i obrończyni praw zwierząt. Skondensowana nienawiść do policji, którą Mati wyrażał dotąd markerem na witrynie Żabki, sprayem na przystanku autobusowym, wlepką w windzie, hasłem na koszulce i cyrklem na ławce w sali od geografii, zamieniła się w promocję adopcji bezpańskich psiaków ze schronisk dla zwierząt.
– Serce rośnie, jak patrzy się na tę dzisiejszą młodzież – chwali Matiego pani Zofia, szczęśliwa właścicielka kundelka Fuksika przygarniętego z jednego ze schronisk pod Warszawą. – Haftuję mu już "CHWDP" na czapeczce, żeby mógł promować adopcję nie tylko na murach.

CHWDP i JP na 100%! – pozdrawia od dziś Matiego sąsiad, który codziennie spaceruje po osiedlu ze swoim jamniczkiem. - Wiecie, "Chcę Wam Dać Psa" i "Jamnik Pride".

Na zmianę znaczenia "CHWDP" zareagowała już ekipa Matiego. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że taką psiarnię uwielbiają i zamiast piętnować donoszenie na policję, od dziś będą donosić karmę do Schroniska na Paluchu.

Jeżeli chcesz być dobrym ziomkiem tak jak Mati, możesz w każdej chwili nakarmić psiaka, lub, jeżeli masz taką możliwość, przygarnąć jednego z nich i zdobyć wiernego ziomka na całe życie.

To jest ASZdziennik, ale Joanna Krupa naprawdę chce Wam dać psa.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...