MOŻNA PŁAKAĆ JERZY OWSIAK WRACA! TO WIDEO MUSISZ ZOBACZYĆ.

Wielki sukces Nowoczesnej. Ma w 100 procentach skuteczny sposób na pokonanie PiS

Fot. Slawomir Kaminski / Agencja Gazeta
Gdy sondażom opozycji nie pomagają już nawet kapitalne memy na Fejsie, rozdzieranie szat o kupowaniu głosów za 500 zł, ani nawet śmiałe lekceważenie głosowań w Sejmie, to znak, że czas zakasać rękawy i szukać innych sposobów na zwycięstwo z PiS. Na plan genialny w swojej prostocie wpadli dziś posłowie Nowoczesnej.

I opracowali plan depopulacji Polski.
Prawicowi publicyści, środowiska lewicowe oraz eksperci ds. marketingu politycznego są zgodni. Jeżeli Nowoczesnej uda się przekonać wyborców, partię Jarosława Kaczyńskiego czeka sromotna porażka.

– Założmy, że w przykładowym 38-milionowym kraju Y poparcie dla partii X sięga 40 proc. – wylicza autor nowego, sztandarowego projektu Nowoczesnej. – Gdy populację kraju Y zmniejszymy do zera, poparcie dla partii X spadnie wprost proporcjonalnie i będzie odtąd wynosić 0,0 proc.

Katarzyna Lubnauer twierdzi, że nie ma tu mowy o manipulacji. Jej zdaniem porażka pakietu "Nie Możesz Wyborców Przekonać, Pociągnij Ich Na Dno Ze Sobą", nie jest nawet brana pod uwagę, bo to przecież czysta matematyka.

– Ergo, PiS #tangodown – napisał na swoim Twitterze jeden z członków Nowoczesnej, dodając do wpisu mem Soku z Buraka.
Wszystko wskazuje na to, że zapis o depopulacji zostanie na stałe wpisany do programu Nowoczesnej już podczas najbliższej konwencji.


Jak bowiem ustalił ASZdziennik, projekt może liczyć na pełne poparcie liberalnego skrzydła Iluminatów i konserwatywnej frakcji Reptilian.

PS. Wypchaj się, Gdula.

To jest ASZdziennik. Hasło Nowoczesnej nie zostało zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...