MOŻNA PŁAKAĆ JERZY OWSIAK WRACA! TO WIDEO MUSISZ ZOBACZYĆ.

Wpadka internautów. Chcieli tylko spłacić dług 83-latki, ufundowali jej dużo więcej

Fot. NaTemat.pl
Chcieli dobrze, a wyszło jeszcze lepiej. Internauci poruszeni losem 83-latki z Warszawy zrzucili się i spłacili cały jej dług. W trakcie zbiórki coś poszło jednak dokładnie tak, jak możnaby to sobie tylko wymarzyć. Ofiarodawcy oprócz finansów pani Marii uratowali także jej zdrowie.

Wszystko zaczeło się tydzień temu. Internet obiegła historia o 83-latce z Warszawy, która nadal ciężko pracuje i każdego dnia musi dorabiać do emerytury i komornika. Od 12 lat rozdaje w Warszawie ulotki na ulicy.
Wystarczyło kilka godzin, a z pomocą ruszyli jej internauci. Ponad 300 osób uzbierało na rzecz pani Marii całą kwotę jej długu z dużą nawiązką. Szybko okazało się, że ratując sytuację materialną pani Marii, ratują tak naprawdę coś o wiele ważniejszego.

Zamiast 3,8 tys. zł na pokrycie długu udało się zebrać aż 11 tys. złotych. Gdy zaległości zostały już w całości spłacone, panią Marię zapytano, co zrobić z pozostałą kwotą.

Przekażcie na dzieci – rzuciła natychmiast.

Internauci wpłacali jednak pieniądze z myślą o tym, by trafiły one bezpośrednio na pomoc Marii. I wtedy 83-latka zdradziła, że na jedno oko właściwie nie widzi i jeśli wystarczy pieniędzy, to może udałoby się przeprowadzić operację.

Dzięki pieniądzom ofiarowanym przez darczyńców w serwisie Zrzutka.pl pani Maria trafiła prosto do okulisty, który w jednym w oku zdiagnozował dojrzałą zaćmę. Trwają dodatkowe badania, a zabieg jest wstępnie zaplanowany na początek kwietnia.

ASZdziennik skontaktował się z osobami, które dorzucały się do nietypowej zbiórki. Na pytanie o wpadkę udzielają jednak pokrętnych wyjaśnień.

Upierają się bowiem, że o żadnej pomyłce nie może być mowy. I że każde ilości dobra odnalezione w ich geście to tylko naturalny skutek uboczny działania pod wpływem wyższej konieczności.

To jest ASZdziennik. Wielkie serce pomocników pani Marii nie zostało zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...