Więcej polskich flag w Kancelarii Premiera. Zobacz nowy wystrój siedziby rządu Morawieckiego

Fot. Kacelaria Premiera / ASZdziennik
Mateusz Morawiecki dotrzymuje słowa z expose. Pod jego rządami Polska jeszcze szybciej wstaje z kolan. Świadczy o tym nowy wystrój Kancelarii Premiera.


– Mateusz Morawiecki w jednej z pierwszych decyzji nakazał potrojenie liczby polskich flag w głównej reprezentacyjnej sali Kancelarii Premiera – dowiaduje się ASZdziennik, który jako pierwszy dotarł do zdjęć nowej aranżacji.
– Polska to najbardziej polski kraj na świecie i powinna być z tego dumna - mówił Morawiecki na uroczystej inauguracji Sali im. Narodowego Narodu w służbie Narodowi.

Jak się okazało gest ma wymiar nie tylko symboliczny. Podczas swojej przemowy premier zarysował ambitny plan zbudowania "biało-czerwonej gospodarki".

– Chcemy, żeby polska flaga stała się filarem naszego eksportu. Do 2020 roku w Koszalinie powstanie pierwszy port służący do załadunku naszych flag, do 2030 postanie linia hypeloop łącząca koszaliński flagoport z kombinatem flagowym w Rzeszowie, a pięć lat później gospodarka oparta na fladze powinna zastąpić górnictwo w udziale w PKB – mówił premier.

Prezentacja, choć zapierająca dech w piersiach, niestety nie obyła się bez zgrzytu. W sali znalazło się za dużo flag i zgromadzeni nie mogli znaleźć wyjścia.

Zwykle oznaczonego flagami Unii Europejskiej.

To jest ASZdziennik. To się jeszcze nie wydarzyło.

Inspiracja: Jan Jerzmański / #ASZteam

Więcej o Mateuszu Morawieckim? Mamy kilka hitów:)

A jednak Morawiecki! Wyciekło jego pierwsze zdjęcie z broszką po Beacie Szydło

Pierwsza decyzja Morawieckiego. Nowi ministrowie dostaną plakietki z imionami, żeby się szybciej zintegrować
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...