Będzie dodatkowy odcinek GoT! HBO chce pokazać epicką Bitwę Miliona Fanów o ocenę finału 7. sezonu

HBO.com
Siódmy sezon Gry o Tron nie zakończy się na siódmym odcinku, jak wcześniej planowano. Powstanie jeszcze jeden, który pokaże decydującą bitwę. Której zabrakło w oryginale.


– Wiemy, że ten epizod wzbudził wiele kontrowersji i skrajnych opinii, dlatego postanowiliśmy wyjść fanom naprzeciw i umożliwić im konfrontację poglądów zgodnie z duchem Gry o Tron, tzn. w możliwej do uniknięcia dzięki racjonalnej dyskusji walce na śmierć i życie – mówi Jeremy Podeswa, reżyser finałowego epizodu.

Wiadomo już, że w bitwa pomiędzy entuzjastami końcowego odcinka, a tymi, którzy nazywają go "nudnym, przegadanym i przewidywalnym" będzie największą dotychczasową batalią pokazaną w GoT, czy jakimkolwiek innym serialu. Obie strony konfliktu będą liczyć po 5 milionów osób.

Ale to nie jedyne, co wyróżni epilog siódmego sezonu.

– Odcinek będzie trwał 2,5 godziny i będzie w pełni improwizowany. My właściwie jedynie zapewnimy walczącym broń i nagramy całą jatkę – informuje Podeswa.

Fani nie kryją ekscytacji możliwości zagrania w swoim ulubionym serialu.

– Finał był epicki! Jeśli ktoś ocenia go na 3/10, to zasługuje na śmierć bardziej niż Littlefinger – mówi internauta JonLovesDany69.

Jedyne obawy HBO to takie, że ludzie pałają do siebie żądzą mordu za odmienną opinię jedynie w internecie i na żywo wcale nie będą chcieli się zabijać. Stacja ma na to jednak sposób.

– Jeśli będą się wahać, zespoilujemy im ósmy sezon - oznajmiają producenci.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...