PILNE: Dramat gadżeciarza. Nie śpi, bo trzyma nowego smartfona

Fot. Antonio Guillem / Shutterstock.com
Przyzwyczajenie drugą naturą człowieka – ta potoczna prawda znajduje też potwierdzenie w świecie nowoczesnych technologii.


– Pomóżcie! Kupiłem telefon z baterią, której po raz pierwszy w życiu nie muszę ładować co noc. A bez rytuału podłączenia telefonu do prądu nie mogę zasnąć – żali się w rozmowie z ASZdziennikiem nabywca Zenfone'a Max, którego bateria pozwala na 32 godziny przeglądania internetu i który możesz właśnie dostać (szczegóły konkursu na końcu tekstu)
– Pierwszy kontakt to była masakra. Zgodnie z przyzwyczajeniem, chciałem przed snem posiedzieć na Fejsie, aż mi bateria zejdzie do 10 procent. Kiedy to wreszcie się stało, było już rano. Dwa dni później – wspomina.

Do tego nasz rozmówca zderzył się z nagle zyskaną wolnością. – Do tej pory starałem się opuszczać mieszkanie na maksymalnie osiem godzin, bo na tyle pozwalała mi bateria. Teraz stanąłem przed nieograniczonymi możliwościami wyjazdów na weekend i na razie nie wiem, co wybrać – mówi.

Na szczęście jednak, nasz rozmówca jakoś sobie radzi.

– Odkryłem, że Zenfone Max jest też powerbankiem, więc staram się podładowywać ludziom smartfony w pracy, co chociaż o te kilkanaście godzin przyspiesza mi podłączenie do ładowarki w domu, zanim nie przyzwyczaję się do nowej sytuacji – ujawnia.

Jak dowiaduje się ASZdziennik, producent już wie o sprawie. Nadchodząca aktualizacja będzie stopniowo ujawniać pojemność baterii, żeby oszczędzić użytkownikom szoku przy przejściu do świata bez ładowarek.

To jest ASZdziennik, ale poza bohaterem nic nie zostało zmyślone.

Tekst powstał we współpracy z ASUS Polska, producentem telefonu Zenfone Max.

A teraz konkurs

Mamy do rozdania mocarny telefon ASUS Zenfone Max oraz 9 powerbanków ASUSa. Wystarczy zrobić trzy rzeczy.

1.

Czas wygarnąć smartfonowym bateriom, co o nich sądzicie:) A więc dokończ zdanie: Moja bateria w smartfonie jest tak słaba, że...

2.

Oznacz swój wpis hashtagiem #ZgarnijZenfoneMax. Przykładowy wpis to: "Moja bateria w smartfonie jest tak słaba, że wychodzę z domu tylko na długość kabla #ZgarnijZenfoneMax"

3.

Umieść odpowiedź w mediach społecznościowych, na ASZdziennikowym Facebooku, Twitter czy pod naszym postem na Instagramie.


Redakcja wybierze 10 najlepszych odpowiedzi i prześle Wam nagrody, więc sprawdzajcie ASZdziennik w środę, bo wtedy ogłosimy zwycięzców.

Uwaga, konkurs trwa do 23 lutego do godziny 23:59.

Regulamin konkursu znajdziesz pod tym adresem.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...