Fot. facebook.com/wydawnictwo.niepokalanow

Sukces ojców franciszkanów. Przebili głupie zdjęcie jeszcze głupszymi komentarzami [CYTATY]

ASZdziennik
Wydawnictwo Ojców Franciszkanów Niepokalanów wrzuciło ostatnio na fanpage ciutkę kontrowersyjne zdjęcie. Przedstawia ono dziewczynkę obejmującą jednocześnie obraz Matki Boskiej i karabin maszynowy.

Kilkulatka ma hardą minę i karabin maszynowy. Zdjęcie na dole zdobi cytat z Księgi Przysłów "Niewiastę dzielną któż znajdzie? Jej wartość przewyższa perły", a jego prawy górny róg okrasza logo katolickiego miesięcznika Rycerz Niepokalanej.

Ojcowie Franciszkanie uważają, że nie ma niczego niewłaściwego w wizerunku dziecka z narzędziem do zabijania. Ani w tym, że widzą w paroletniej dziewczynce niewiastę. Liczne komentarze krytyki odparli kontrargumentami, które w końcu wyjaśniają, co mieli na myśli, publikując tę grafikę.
A nie, jak bez magazynka to wszystko spoko! Nie ma tematu, proszę się rozejść.
W ogóle okazuje się, że dziecko potrzebuje karabinu maszynowego do walki ze słabościami i grzechami. Tak jak pan Jezus w przypowieści o rozstrzelaniu kupców w świątyni.
Karabin jest wyłącznie symbolem i nikt tu przecież nie mówi o prawdziwej broni.
No dobrze, mówimy o prawdziwej broni. Przecież jest potrzebna żołnierzom i policjantom!
A także rycerzom i eee... królom! Ale przecież nikt nie mówi, że również dzieciom.
No dobrze, dzieciom też. W końcu w powstaniu walczyły też dzieci i było to zupełnie w porządku!
OK, tak naprawdę karabin potrzebny jest dziewczynce po to, żeby mogła strzelać do największego zagrożenia dla dzieci - gejowskich fotografów. Którzy na pewno tylko czyhają, żeby zrobić jej zdjęcie z wielkim, różowym dildo!


To jest ASZdziennik, ale zdjęcie i komentarze Ojców Franciszkanów nie zostały zmyślone.