Szok rodziców. Usłyszeli od Kościoła, że ich córka jest ideologią

Fot. 123rf.com
Dotąd myśleli, że Martyna jest kobietą: kochaną córką, siostrą, studentką, przyjaciółką. I wtedy przeczytali stanowisko Kościoła wobec mniejszości seksualnych. Pani Bożena i pan Wojtek podejrzewają, że ich córka może być ideologią, choć wcześniej zapewniała ich, że jest lesbijką.


– Nie widzieliśmy, żeby lubiła przebywać w towarzystwie odhumanizowanych terminów filozoficznych, ale może jej związek z Paulą to tylko przykrywka – twierdzą zaniepokojeni rodzice. – Stanowisko Kościoła jeszcze bardziej otworzyło nam oczy.Jak bowiem napisał arcybiskup Stanisław Gądecki w obronie słów Marka Jędraszewskiego o "tęczowej zarazie", ich córka może być postulatem politycznym lub – co gorsza – "ideologią".

Bożena i Wojciech boją się, że od teraz Martyna, zamiast spotykać się ze swoją dziewczyną, chodzić na imprezy, spacery i Marsze Równości, wybierze towarzystwo innych prądów i idei filozoficznych. Być może nawet wpadnie w towarzystwo ideologii Episkopatu.

– Do tej pory Martynka i Paula były zwykłą parą zakochanych w sobie 20-latek, które uważały się za kobiety – przyznaje pani Bożena. – Myślałam, że chcą po prostu chcą żyć godnie i mieć prawa równe z innymi, a nie zostać – jak pisze arcybiskup – totalitarnymi ideologiami.


Tata Martyny nie wie, czy jego córka jest ideologią w klasycznym rozumieniu Destutata de Tracy'ego, czy też bliżej jej do XX-wiecznego terminu prosto ze słownika PWN-u.

Rodzice są gotowi na szczerą rozmowę ze swoją córką i zapewniają, że będą ją kochać nawet wtedy, gdy zamiast osobą okaże się ideologią LGBT.

Bo na to, że Kościół w Polsce pokocha bliźniego swego jak siebie samego, nadziei już nie mają.

To jest ASZdziennik. "Ideologia LGBT" została zmyślona. Przez Kościół.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

DZIEJE SIĘ

0 0Piękny gest Dudy wobec Trumpa. Na pocieszenie po Grenlandii podarował mu Podlasie
0 0Desperacja lasu w Amazonii. Zbudował sobie katedrę z Notre Dame, żeby świat przejął się pożarem
FEST FESTIVAL 0 0Alarm smogowy dla Śląska odwołany. Siwy dym to tylko efekt wizyty Wu-Tang Clanu w Polsce
0 0Dramat Margaret. Chciała wystąpić z Kościoła, zapomniała, że tu jest Polska [7 REAKCJI]
0 0Drama roku, o którą nikt nie prosił, ale... Oto Marta Linkiewicz vs. dziennikarz Canal+ (w Warsie) [CYTATY]
TYSKIEPartnerem materiału jest 0 0Rozbicie dzielnicowe nad Bałtykiem. Pod nieobecność ojca synowie podzielili plażę pod jego parawanem
#PawłowiczFree 0 0ASZdziennik oficjalnie serwisem wolnym od Pawłowicz. Nigdy już o niej od nas nie usłyszycie