PILNE: Medyczny sukces Episkopatu Polski. Opracował szczepionkę przeciw tęczowej zarazie

Fot. Jakub Porzycki / Agencja Gazeta
Tak jak w średniowieczu czarna śmierć zdziesiątkowała ludność Europy, a sto lat temu mieszkańców II RP zabijała czerwonka, tak ostatnio abp Jędraszewski czujnie przestrzegł Polaków przed kolejną zarazą – tym razem tęczową. Na szczęście polskie rodziny mogą już odetchnąć z ulgą. Straszliwa plaga zostanie zatrzymana dzięki rewolucyjnej szczepionce opracowanej przez Episkopat Polski.


Biskupi nie zdradzają pełnej receptury preparatu, ale wiadomo, że bazą jest woda święcona zmieszana z łzami nastolatków LGBT. Żeby organizm dobrze zareagował na szczepienie, przez tydzień po przyjęciu odpowiedniej dawki należy dwa razy dziennie oglądać kanał Radia Maryja na YouTube i modlić się za to, żeby dobry Bóg wytępił tych zboczeńców pedałów.

Osobom podejrzanym o to, że już zostały skażone tęczowym wirusem (na przykład były kiedyś na Paradzie Równości albo uważają, że każdemu człowiekowi należy się szacunek) będzie można podać wzmocnioną wersję.

Szczepionka deluxe zawiera cudowną wodę z Medziugorie, a abp Jędraszewski osobiście uczynił nad nią znak krzyża.

Jak informuje Episkopat w specjalnym komunikacie, antytęczowa szczepionka jest w pełni bezpieczna. Skutecznie chroni rodzinę, zapobiega akceptacji bliźnich i wyłącza w mózgu obszary odpowiadające za empatię. Skutki uboczne? Od dłuższego patrzenia na tęczę pozostały po szczepionce znak na ramieniu zaczyna boleśnie pulsować.

– Na szczęście w takim wypadku wystarczy szybko napisać coś homofobicznego w internecie i przestaje – dowiadujemy się z komunikatu.

Według informacji ASZdziennika antyszczepionkowcy już zapowiadają, że ich noga więcej w kościele nie postanie. Inni wierni będą mogli się zaszczepić począwszy od najbliższej niedzieli w swoich kancelariach parafialnych.

I zapłacić, oczywiście, co łaska.

To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

DZIEJE SIĘ

0 0Piękny gest Dudy wobec Trumpa. Na pocieszenie po Grenlandii podarował mu Podlasie
0 0Desperacja lasu w Amazonii. Zbudował sobie katedrę Notre Dame, żeby świat przejął się pożarem
FEST FESTIVAL 0 0Alarm smogowy dla Śląska odwołany. Siwy dym to tylko efekt wizyty Wu-Tang Clanu w Polsce
0 0Dramat Margaret. Chciała wystąpić z Kościoła, zapomniała, że tu jest Polska [7 REAKCJI]
0 0Drama roku, o którą nikt nie prosił, ale... Oto Marta Linkiewicz vs. dziennikarz Canal+ (w Warsie) [CYTATY]
TYSKIEPartnerem materiału jest 0 0Rozbicie dzielnicowe nad Bałtykiem. Pod nieobecność ojca synowie podzielili plażę pod jego parawanem
#PawłowiczFree 0 0ASZdziennik oficjalnie serwisem wolnym od Pawłowicz. Nigdy już o niej od nas nie usłyszycie