Ustawka #jestemLGBT zdemaskowana. To skoordynowana kampania sterowana odgórnie przez Matkę Naturę

Fot. 123rf.com / Pixabay
Pilna wiadomość: właśnie potwierdziły się podejrzenia Piotra Semki i Samuela Pereiry, że akcja #jestemLGBT to nieprzypadkowa, skoordynowana odgórnie akcja. Wiemy już, czyja to sprawka, że tysiące osób niehetero pokazują ostatnio na Twitterze czy Facebooku twarz i piszą o tym, kim są, jak pracują, uczą się, żyją i kochają. Jak dowiaduje się ASZdziennik, za wszystkim stoi Matka Natura.


Gdyby nie ona, po prostu nie byłoby żadnych gejów, lesbijek, osób transpłciowych, aseksualnych i całej tej różnorodności.

Dziennikarskie śledztwo ASZdziennika wykazało, że koordynowana przez Matkę Naturę kampania #jestemLGBT ma korzenie w dalekiej przeszłości, a zamieszana w nią jest cała siatka wspólników. Już długie lata temu niezliczone plemniki i komórki jajowe łączyły się, by dać początek osobom, które w dorosłym życiu okazywały się kochać ludzi tej samej płci.

W potajemne przygotowywanie akcji szczególnie zaangażowane były też kobiety (tzw. „matki”), które przez dziewięć miesięcy chroniły przyszłe osoby niehetero we własnych macicach, by te mogły rozwinąć się i wzrosnąć. To ich poświęcenie było kluczowe dla powodzenia całości, bo trudno o lepszą i bezpieczniejszą metę niż cudzy brzuch.

Jednak nie wszyscy zgadzają się, że za hasztag #jestemLGBT publikowany przez osoby LGBT odpowiada sama Natura i jej wspólnicy.

Jak dowiaduje się ASZdziennik, są i tacy, którzy twierdzą inaczej: że cała akcja z LGBT została wymyślona i skoordynowana przez samego Boga.

Bo ponoć stworzył człowieka na swój obraz i podobieństwo.

To jest ASZdziennik. Hasztag #jestemLGBT nie został zmyślony.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

DZIEJE SIĘ

0 0Piękny gest Dudy wobec Trumpa. Na pocieszenie po Grenlandii podarował mu Podlasie
0 0Desperacja lasu w Amazonii. Zbudował sobie katedrę z Notre Dame, żeby świat przejął się pożarem
FEST FESTIVAL 0 0Alarm smogowy dla Śląska odwołany. Siwy dym to tylko efekt wizyty Wu-Tang Clanu w Polsce
0 0Dramat Margaret. Chciała wystąpić z Kościoła, zapomniała, że tu jest Polska [7 REAKCJI]
0 0Drama roku, o którą nikt nie prosił, ale... Oto Marta Linkiewicz vs. dziennikarz Canal+ (w Warsie) [CYTATY]
TYSKIEPartnerem materiału jest 0 0Rozbicie dzielnicowe nad Bałtykiem. Pod nieobecność ojca synowie podzielili plażę pod jego parawanem
#PawłowiczFree 0 0ASZdziennik oficjalnie serwisem wolnym od Pawłowicz. Nigdy już o niej od nas nie usłyszycie