7 zdjęć, które musisz wrzucić na Insta w wakacje, bo inaczej lato się nie liczy

Fot. 123rf.com
To już ostatni dzwonek na to, by zadbać o wakacyjny wygląd twojego Instagrama! Jak pokazać, że tego lata żyjesz intensywnie, a jednocześnie wyznajesz filozofię slow? Że wcale nie siedzisz w pracy zgięta nad laptopem, tylko masz naprawdę zajebiste wakacje? I przede wszystkim – jak otworzyć sobie drogę do bycia influencerką, ale tak, żeby się nie zbłaźnić, jak znowu będzie tylko 20 lajków?


Na szczęście my to wiemy. Dlatego stworzyliśmy ważny poradnik, który powie ci, jakie zdjęcia koniecznie musisz wrzucić na Insta w to lato, bo inaczej nie będzie się liczyć.

1. Twoja sylwetka na tle widoku
Na naszym zdjęciu to góry, ale równie dobrze może być jezioro, mazowiecka łąka, spienione grzywy fal albo, jeśli jesteś bogata, widok z wieżowca w Kuala Lumpur. Zdjęcie symbolizuje, że świat stoi przed tobą otworem, a ty jesteś wolną jak ptak podróżniczką, której urlop wcale nie kończy się w najbliższą niedzielę.

2. Owoce rozsypane na dłoniach
Jestem fit, jestem eko, żyję zgodnie z rytmem natury, a te płody ziemi własnoręcznie zebrałam z krzaka – aż krzyczy takie zdjęcie. To nieważne, że płody ziemi między krzaczkiem a chwilą, kiedy trafiły na twoje dłonie, przeżyły jeszcze krótki epizod w plastikowym pudełku z napisem „Borówka amerykańska 250 g”.

3. Selfie na OFF-ie
Najlepiej takie z przyjaciółmi, w końcu nie jesteś jakimś lamusem, żeby jeździć sama. Zdjęcie należy robić pierwszego dnia, kiedy jesteście świeży, rześcy i macie na sobie niepogniecione ubrania. Zadbajcie o entuzjastyczny uśmiech – jeśli wystarczająco się postaracie, nikt nie zauważy tła zdradzającego, że dopiero stoicie w kolejce do bramki.


4. Lody
Lato – to upał, to żar, to pyszne lody dla ochłody. Najlepiej wegańskie i ekologiczne, ale jak już się upierasz, że mają być z mlekiem, to chociaż tradycyjne rzemieślnicze. Podkreśl to w hashtagach. Nikt nie chce oglądać, jak wsuwasz Big Milka.

5. Słomkowy kapelusz
W zależności od fasonu przeistaczasz się w nim w Pretty Woman, Keirę Knightley albo seksowną córkę farmera. Selfie w słomkowym kapeluszu jest konieczne dlatego, że tego lata będziesz mieć go na sobie dwa razy i nie po to wydałaś na niego 40 złotych w H&M, żeby część tego wydatku nie zwróciła ci się w serduszkach i komplementach.

6. Stopy na trawie
„Wy się męczycie w biurze, a ja tu sobie proszę, na bosaka na trawie”. Quentin Tarantino lubi to.

7. Ponton-jednorożec
Jesteś cool, jesteś trochę szalona, masz w sobie nutę dziecka i na tyle pieniędzy, żeby trochę wyrzucić na niepotrzebną, nadmuchiwaną rzecz – to wszystko wyraża duży ponton z jednorożcem, na którym ze śmiechem przemierzasz toń basenu. I pamiętaj: jednorożec. Nie flaming. Bo one były modne rok temu.

To jest ASZdziennik. Wszystkie wymienione rzeczy istnieją naprawdę.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

DZIEJE SIĘ

0 0Piękny gest Dudy wobec Trumpa. Na pocieszenie po Grenlandii podarował mu Podlasie
0 0Desperacja lasu w Amazonii. Zbudował sobie katedrę Notre Dame, żeby świat przejął się pożarem
FEST FESTIVAL 0 0Alarm smogowy dla Śląska odwołany. Siwy dym to tylko efekt wizyty Wu-Tang Clanu w Polsce
0 0Dramat Margaret. Chciała wystąpić z Kościoła, zapomniała, że tu jest Polska [7 REAKCJI]
0 0Drama roku, o którą nikt nie prosił, ale... Oto Marta Linkiewicz vs. dziennikarz Canal+ (w Warsie) [CYTATY]
TYSKIEPartnerem materiału jest 0 0Rozbicie dzielnicowe nad Bałtykiem. Pod nieobecność ojca synowie podzielili plażę pod jego parawanem
#PawłowiczFree 0 0ASZdziennik oficjalnie serwisem wolnym od Pawłowicz. Nigdy już o niej od nas nie usłyszycie