Miły gest czytelników ASZa. Założyli zespół i niedługo powiemy, że znaliśmy ich zanim stali się sławni

Fot. The Bullseyes/YT
Po raz ostatni powiedzieliśmy tak w 1995 roku, kiedy na szkolną dyskotekę zabraliśmy kasetę Myslovtiz i cała klasa stała oniemiała pod ścianą. Dziś poczuliśmy się tak samo. Bo czytelnicy ASZdziennika założyli indierockowy zespół i kiedyś będziemy mogli powiedzieć, że znaliśmy The Bullseyes zostali sławni.


The Bullseyes zdradzili nam, że są czytelnikami ASZdziennika. Ale i tak sami byśmy się domyślili.

Po pierwsze, The Bullseyes napisali piosenkę o tym, że czasami uczucia są tak silne, że aż napawają pesymizmem. To geneza 90 proc. naszych "dramatów 30-latków". Oni co prawda potrafili dodać do tego muzykę i nagrać klip. Ale poza tym, sa prawie jak ASZ.Po drugie, The Bullseyes w jednym klipie pokazali, jak brzmiałyby śląskie szlagiery, gdyby telewizja TVS poszła w indie rock zamiast w piosenkę biesiadną. A my raz napisaliśmy o tym, jak wyglądałyby sklepy mięsne, gdyby prowadzili je weganie. Uznajemy to za remis.Po trzecie, The Bullseyes ogarniają bębny i gitarę i wokal, inspirują się Black Keys, The White Stripes, czy The Kills. To tak jak my, kiedy marzymy czasem, by nauczyć się grać na perce i gitarze, a potem komponować, pisać piosenki, podbić SoundClouda i ruszyć w trasę po Europie z naszym rock'n'rollowym projektem.

Póki co siedzimy od poniedziałku do piątku przy biurku od 9 do 17 z laptopem i piszemy o zespołach, którymi się jaramy, więc wszystko jest na dobrej drodze, by zauważyła nas Brodka (która w konkursie Firestone uznała The Bullseyes za zespół z TOP3), a za rok zagrać na OFFie.

To jest ASZdziennik. Wcale nie zazdrościmy The Bullseyes.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

DZIEJE SIĘ

0 0Piękny gest Dudy wobec Trumpa. Na pocieszenie po Grenlandii podarował mu Podlasie
0 0Desperacja lasu w Amazonii. Zbudował sobie katedrę Notre Dame, żeby świat przejął się pożarem
FEST FESTIVAL 0 0Alarm smogowy dla Śląska odwołany. Siwy dym to tylko efekt wizyty Wu-Tang Clanu w Polsce
0 0Dramat Margaret. Chciała wystąpić z Kościoła, zapomniała, że tu jest Polska [7 REAKCJI]
0 0Drama roku, o którą nikt nie prosił, ale... Oto Marta Linkiewicz vs. dziennikarz Canal+ (w Warsie) [CYTATY]
TYSKIEPartnerem materiału jest 0 0Rozbicie dzielnicowe nad Bałtykiem. Pod nieobecność ojca synowie podzielili plażę pod jego parawanem
#PawłowiczFree 0 0ASZdziennik oficjalnie serwisem wolnym od Pawłowicz. Nigdy już o niej od nas nie usłyszycie