MEN pokazał edukacyjną grę VR. Uczniowie poczują się prawie jak w I klasie liceum

Fot. 123rf.com
Już co najmniej 17,5 tysiąca razy uczniowie z całego kraju pobrali grę "High School VR 2019: The Complete Experience". Produkcja MEN pozwala im przenieść się do Polski, w której nie ma podwójnego rocznika.


Gra przedstawia utopijną wizję alternatywnej rzeczywistości, w której Anna Zalewska nigdy nie wpada na pomysł upchnięcia dwóch roczników w jednej klasie.

– To świat, który znam tylko z opowieści starszej o rok siostry – opowiada zachwycona Julia, której nie sposób oderwać od gry. – To świat, w którym pilna nauka przez cały rok naprawdę wystarczała, by spełnić marzenia o nauce w klasie wybranym profilu.

"High School VR 2019: The Complete Experience" już od pierwszych chwil przenosi gracza do fantastycznego świata, w którym może realizować swoje pasje, i w którym już na starcie dostaje od swojego rządu wsparcie i szansę na rozwój swoich zainteresowań.

– Najbardziej podoba mi się intro, w której moje nazwisko pojawia się na liście przyjętych do I klasy – mówi podekscytowany Patryk, który mimo czerwonego paska nie dostał się do wymarzonej szkoły, ale chwali grę MEN za immersję. – Autentycznie poczułem gęsią skórkę i wrażenie, jakby ktoś w MEN okazał mi szacunek.


Jak dowiaduje się ASZdziennik, sukcesu gry pozazdrościły już inne resorty.

Wiadomo już, że najnowsza produkcja Ministerstwa Zdrowia pozwoli pacjentom przenieść się do Polski, w której mogą bez problemu kupić niezbędne do przeżycia leki.

To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

DZIEJE SIĘ

0 0Piękny gest Dudy wobec Trumpa. Na pocieszenie po Grenlandii podarował mu Podlasie
0 0Desperacja lasu w Amazonii. Zbudował sobie katedrę Notre Dame, żeby świat przejął się pożarem
FEST FESTIVAL 0 0Alarm smogowy dla Śląska odwołany. Siwy dym to tylko efekt wizyty Wu-Tang Clanu w Polsce
0 0Dramat Margaret. Chciała wystąpić z Kościoła, zapomniała, że tu jest Polska [7 REAKCJI]
0 0Drama roku, o którą nikt nie prosił, ale... Oto Marta Linkiewicz vs. dziennikarz Canal+ (w Warsie) [CYTATY]
TYSKIEPartnerem materiału jest 0 0Rozbicie dzielnicowe nad Bałtykiem. Pod nieobecność ojca synowie podzielili plażę pod jego parawanem
#PawłowiczFree 0 0ASZdziennik oficjalnie serwisem wolnym od Pawłowicz. Nigdy już o niej od nas nie usłyszycie