PILNE: Ostrzeżenie pogodowe dla Bałtyku. Nad całe wybrzeże nadciągają grube melanże

Fot. 123rf.com
Ostrzeżenie pierwszego stopnia dla kurortów nad Bałtykiem. Wydali je Agnieszka, Mariusz, Dominik, Patrycja, Dorota i Wojtek, którzy właśnie zabookowali hostel w Jastarni. Już wkrótce nadciągną nad wybrzeże, przez co w całym regionie wystąpią potężne melanże.


– To efekt zetknięcia się kilku naturalnych zjawisk o potężnej sile rażenia – tłumaczy Agnieszka. – Chodzi głównie o morze, plaże, nasze pragnienie porządnej imprezy, a także o letnią trasę Musssbusa Lubelskiej Sody, który lada dzień nadciągnie nad Jastarnię.

Podczas melanży nad Bałtykiem należy spodziewać się m.in. długotrwałego chillowania na pufach, potężnych biforów i fali ochłodzenia w okolicy Musssbusowego baru. Mogą także wystąpić długotrwałe przerwy w dostawie zmartwień i trosk. Dodatkowo istnieje możliwość odwołania innych planów, w tym tych na sen.
– Apelujemy do wszystkich przebywających nad Bałtykiem, by nie zostawali w domach – namawiają Agnieszka, Mariusz, Dominik, Patrycja, Dorota i Wojtek. – W przeciwnym razie narażą się na utratę dobrych imprez, przyjemnego cienia pod parasolem, w plenerze oraz nowych znajomości.

W związku z dużym prawdopodobieństwem wystąpienia prognozowanych zjawisk, przypomina się o zastosowaniu podstawowych środków ostrożności: szczelnie pozamykaj drzwi i okna i wyjdź z domu tak szybko, jak to możliwe, usuń z podłóg i stołów przedmioty, które mogą przeszkadzać w tańczeniu, znajdź bezpieczny i przyjemny cień pod parasolem Musssbusa w okolicy najbliższego melanżu (imprezową trasę możecie śledzić na FB marki) i przede wszystkim wyłącz telefon komórkowy, by uchronić się przed pisaniem na Messengerze do byłych partnerów.


Meteorolodzy potwierdzają, że niezastosowanie się do tych zaleceń może skutkować nudnym urlopem.

To jest ASZdziennik dla Musssbusa Lubelskiej Sody.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

DZIEJE SIĘ

0 0Piękny gest Dudy wobec Trumpa. Na pocieszenie po Grenlandii podarował mu Podlasie
0 0Desperacja lasu w Amazonii. Zbudował sobie katedrę z Notre Dame, żeby świat przejął się pożarem
FEST FESTIVAL 0 0Alarm smogowy dla Śląska odwołany. Siwy dym to tylko efekt wizyty Wu-Tang Clanu w Polsce
0 0Dramat Margaret. Chciała wystąpić z Kościoła, zapomniała, że tu jest Polska [7 REAKCJI]
0 0Drama roku, o którą nikt nie prosił, ale... Oto Marta Linkiewicz vs. dziennikarz Canal+ (w Warsie) [CYTATY]
TYSKIEPartnerem materiału jest 0 0Rozbicie dzielnicowe nad Bałtykiem. Pod nieobecność ojca synowie podzielili plażę pod jego parawanem
#PawłowiczFree 0 0ASZdziennik oficjalnie serwisem wolnym od Pawłowicz. Nigdy już o niej od nas nie usłyszycie