Lekarze apelują: Nie lekceważ krwotoku z nosa! To może być pierwszy objaw psychicznych supermocy

Fot. Netflix / 123rf.com
Lekarze ostrzegają, żeby nie lekceważyć krwotoków z nosa. Nawet jeśli wydają się zupełnie nieszkodliwe, to mogą one świadczyć o nadprzyrodzonych zdolnościach.


Krwotok z nosa może mieć różne przyczyny: przemęczenie, infekcje i urazy nosa, zaburzenie krzepliwości krwi czy też nadnaturalną aktywność mózgu. W ostatnim przypadku nasz organizm nie jest sobie w stanie poradzić z budzącą się w nas mocą telekinezy czy telepatii.

Krwotoki wywołane supermocami najczęściej występują u dzieci w wieku szkolnym. Zwykle u tych wyszydzanych przez rówieśników oraz u tych, na których eksperymentowano w tajnych rządowych laboratoriach.

Kiedy leci nam krew z nosa, powinniśmy być czujni na inne symptomy: otwierające się lub zamykające samoistnie drzwi, unoszące w powietrzu przedmioty oraz ból głowy. Jeśli zaobserwujemy powyższe objawy, powinniśmy jak najszybciej udać się do lekarza lub najbliższego instytutu dla utalentowanej młodzieży.

– Należy szczególnie uważać, żeby nie wykorzystywać mocy ponad siły np. do podnoszenia bardzo ciężkich przedmiotów czy tworzenia barier ochronnych. Może się to skończyć utratą przytomności, nie mówiąc, że możemy wyrządzić komuś krzywdę – ostrzega paraneurolog Andrzej Nowak.


Krwotok można zatamować pochylając głowę do przodu, przykładając zimny kompres do nasady nosa lub zgłaszając się do rządowej placówki na zabieg lobotomii.

To jest ASZdziennik, wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...