Zmiany w programie Open'era. Ból pleców wystąpi już dziś zamiast w sobotę

Fot. 123rf.com / Wikimedia Commons / Kw992 / CC BY-SA 4.0
Ważna wiadomość dla 60 tys. osób, które najbliższe cztery dni spędzą na festiwalu Open'er w Gdyni. Wbrew oczekiwaniom, ból pleców pojawi się już dziś ok. 23:00.


Z przyczyn niezależnych od organizatora, przeciążenie mięśni, ścięgien i więzadeł przykręgosłupowych pojawi się na terenie festiwalu wcześniej, niż spodziewają się festiwalowicze.

– W wyniku namiotu rozstawionego na jakimś dołku powietrza, które zeszło z materaca, kolejkom pod prysznic, kolejkom po jedzenie, kolejkom do autbusu, kolejkom do wejścia, spacerom z Coalsów na Jain, z Jain na Idles, z Idles na Vampire Weekend, z Vampire Weekend na The Voidz, z The Voidz na kawałek Travisa Scotta, z Travisa Scotta na Interpol, z Interpolu na Death Grips i z Death Grips na Robyn, ból pleców pojawi się najwcześniej o 23:00, a najpóźniej podczas powrotu na pole namiotowe z Beat Stage – poinformował Alter Art.

Zmiana w programie jest zaskoczeniem dla blisko 45 tys. festiwalowiczów, którzy wierzyli, że doskonale znana im dolegliwość pojawi się dopiero w sobotę po trzech dniach intensywnego życia festiwalowego.

– Rozbiliśmy się na polu koło pary 30-latków i cały czas mówią tylko o nim – przyznaje zaintrygowana Natalia, 17-latka z Łodzi. – Fajnie, że Open'er zaprasza headlinerów także dla seniorów.

- Odgrzewane kotlety - krytykuje zmianę 36-letni Patryk z Ciechanowa. - Był już rok, dwa, trzy i cztery lata temu.

To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały tylko trochę zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...