Miły gest Magdaleny Cieleckiej. Pokazała piersi w Elle i teraz cały internet ma o czym rozmawiać

Fot. Instagram/@ellepolska
Miłą przysługę zrobiła ludziom w całej Polsce Magdalena Cielecka. Jak – zapytacie – zasłużyła się dla rodaków 47-letnia aktorka? Odpowiedź: wystąpiła topless na okładce Elle. I tym samym sprawiła, że cały internet ma o czym porozmawiać.


Dotąd trawieni nudą i sezonem ogórkowym, Polki i Polacy leżeli na kanapie i obgryzali paznokcie, a w internecie bezmyślnie scrollowali Facebooka, kompulsywnie przeklikiwali się przez kolejne strony, na niczym nie zawieszając wzroku, i stawiali pasjansa.

Na szczęście to się zmieniło, bo teraz w internecie zagościły piersi Magdaleny Cieleckiej.

I dzięki temu każdy i każda może zająć się głośnym ocenianiem, czy są jędrne, czy na pewno wypada je pokazywać i czy taka okładka w ogóle pasuje do Elle. Albo po prostu, jeśli ktoś nosi w sobie więcej sympatii do świata i ludzi (oraz nie ma problemu z tym, że zobaczył damski sutek), napisać "piękna okładka, pani Magdo".

Pikanterii sprawie dodaje fakt, że Magdalena Cielecka już kiedyś (dokładnie 15 lat temu) wystąpiła bez stanika na okładce tego samego magazynu. Dzięki temu tysiące internautów mogą też dokonać analizy porównawczej.

Jak dowiaduje się ASZdziennik, aktorka już wie, jaką nagrodę – oprócz sympatycznych komplementów – otrzyma za zasługę, jaką jest podarowanie Polkom i Polakom w internecie kilku intensywnych minut, kiedy mają poczucie, że ich opinia się liczy.


Okładka Elle w sierpniu 2034 r. też jest już dla niej zarezerwowana.

To jest ASZdziennik. Okładka Elle nie została zmyślona.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...