ONR zablokował lewacką paradę w Warszawie. Jakiś Żyd zachęcał Polaków, by wzajemnie się miłowali

Fot. 123rf.com
20 czerwca 2019 r. zapisze się w naszych sercach jako dzień zwycięstwa - czytamy na stronie internetowej ONR. Próby przedarcia się lewackiej hordy chwalącej jakiegoś Żyda na teren kilkunastu kościołów w Warszawie okazały się daremne.


– Dewianci po raz kolejny próbowali zbezcześcić miejsca święte dla każdego Polaka katolika – czytamy w oświadczeniu narodowców. – Lewackie bojówki promujące zboczenia i masturbację, nawołując do miłowania bliźniego swego jak siebie samego, usiłowały przeprowadzić zamach na tradycyjną polską rodzinę.

Przedstawiciele Obozu Narodowo-Radykalnego pilnowali wejść do świątyń w całej Warszawie, aby nie dopuścić do wejścia prowokatorów i dewiantów z transparentami, jakoby Bóg był miłością, umiłował ludzi jako pierwszy, a miłością swoją nas napełniał.

– Niezidentyfikowany 33-latek pochodzenia żydowskiego, który obwołał się Królem zgromadzenia, sprofanował ważne dla Polaków symbole religijne i narodowe, nawołując, byśmy się wzajemnie miłowali, i bluźnił, jakoby Królestwo jego nie było z Polski – czytamy w relacji ONR. – Mężczyzna o nieustalonej przez ONR tożsamości został dodany na listę Zdrajców Narodu Polskiego.

– Przykazanie nowe daję wam, abyście się wzajemnie miłowali tak, jak ja was umiłowałem; żebyście i wy tak się miłowali wzajemnie – cytował standardy WHO groźny zboczeniec na oczach polskich rodzin i dzieci.

Okrzyki hordy degeneratów, takie jak "Miłość nie wyrządza zła bliźniemu. Przeto miłość jest doskonałym wypełnieniem Prawa", ONR zagłuszył skandowaniem "Chłopak, dziewczyna, normalna rodzina".

Jak podaje ONR, parada zgromadziła zaledwie garstkę osób i okazała się totalną porażką ze strony organizatorów.

– Przejęliśmy ponad 50 barwnych proporców, a środowiska kibicowskie powstrzymały bojówki ponad 24 dzieci, które usiłowały usypać na trasie parady kolorowe symbole z kwiatów – chwalą się środowiska narodowe.

Niesiona przez lewaków dziwna platforma z materiałami propagandowymi została przejęta i symbolicznie spalona – dowiaduje się ASZdziennik.

To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

DZIEJE SIĘ

0 0Piękny gest Dudy wobec Trumpa. Na pocieszenie po Grenlandii podarował mu Podlasie
0 0Desperacja lasu w Amazonii. Zbudował sobie katedrę z Notre Dame, żeby świat przejął się pożarem
FEST FESTIVAL 0 0Alarm smogowy dla Śląska odwołany. Siwy dym to tylko efekt wizyty Wu-Tang Clanu w Polsce
0 0Dramat Margaret. Chciała wystąpić z Kościoła, zapomniała, że tu jest Polska [7 REAKCJI]
0 0Drama roku, o którą nikt nie prosił, ale... Oto Marta Linkiewicz vs. dziennikarz Canal+ (w Warsie) [CYTATY]
TYSKIEPartnerem materiału jest 0 0Rozbicie dzielnicowe nad Bałtykiem. Pod nieobecność ojca synowie podzielili plażę pod jego parawanem
#PawłowiczFree 0 0ASZdziennik oficjalnie serwisem wolnym od Pawłowicz. Nigdy już o niej od nas nie usłyszycie