Poznajcie najgorętszych HABs na trybunach! Oto piękni mężowie i partnerzy bohaterek Mundialu [ZDJĘCIA]

Fot. Instagram/Servando Carrasco, Instagram/Jonny Marsh, Instagram/Zach Ertz
One – piekielnie utalentowane sportsmenki, które na boisku dostarczają nam niezapomnianych emocji. I oni, którzy podczas meczów pozostają w cieniu, ale wspierają swoje partnerki z trybun i z domu. A poza tym… całkiem nieźle wyglądają! Poznajcie najgorętsze ciacha wśród mężów i chłopaków gwiazd tegorocznego Mundialu.


1. Zach Ertz, mąż Julie Ertz (USA)

Jeśli o kimś można powiedzieć „amerykańscy Lewandowscy”, to o nich. Podobnie jak Ania, Zach spędza czas nie tylko na trybunach, kibicując, ale sam także realizuje swoje sportowe pasje. Na co dzień grywa w mało popularną na świecie dyscyplinę, jaką jest futbol amerykański. I o ile to hobby zabiera mu trochę czasu, nie dziwimy się, że żona nie protestuje – w końcu stałe treningi sprawiają, że na te wyrzeźbione ramiona aż miło popatrzeć!

2. Tony, chłopak Toni Duggan (Anglia)

Zawodniczka Barcelony często pokazuje na Instagramie swojego chłopaka – i nie ma w tym nic dziwnego, bo Tony jest niebrzydkim mężczyzną, na którym przyjemnie jest zawiesić oko. Do tego ma w sobie dużo entuzjazmu: spójrzcie tylko, jak promiennie się uśmiecha, że udało mu się spędzić walentynki razem z Duggan!

Niestety, partner reprezentantki Anglii musi jeszcze trochę popracować nad stylem, bo jego modowe wybory bywają boleśnie nietrafione. Kochany, białe spodnie już dawno wyszły z trendu... nawet jeśli opinają tak apetyczną zawartość! ;)

3. Karim, chłopak Amandine Henry (Francja)

Kapitanka reprezentacji Francji od jakiegoś czasu pokazuje się z olśniewającym brunetem u boku. Jak dowiedzieli się niedawno dziennikarze, wybranek gwiazdy Olympique Lyon ma na imię Karim. Widać, że sprawa jest poważna, bo Henry zabrała go nawet na ferie świąteczne, które spędzała w alpejskim kurorcie. W końcu w zimne noce nie ma jak kominek, grzane wino i seksowny brunet!

4. Servando Carrasco, mąż Alex Morgan (USA)

Najskuteczniejsza napastniczka tych mistrzostw wyszła za Kalifornijczyka 4 lata temu. Para poznała się już na uczelni, gdzie Servando… również grał w piłkę nożną! Mimo tego, że udało mu się usidlić jedną z najlepszych zawodniczek na świecie, sympatyczny Servando wciąż nie porzucił gry na lokalnym poziomie, w drużynie Los Angeles Galaxy. Na szczęście własna kariera nie przesłania mu tego, co najważniejsze – rodziny.

Ciekawostka: mąż Morgan jest też zapalonym surferem. I nie, nie wrzucamy tego zdjęcia po to, żebyście obejrzały sobie model deski ;)

5. Jonny Marsh, mąż Claire Emslie (Szkocja)

W przeciwieństwie do poprzednika, Jonny nie stara się bezskutecznie dorównać partnerce na boisku. Zamiast tego wybrał karierę odpowiednią dla mężczyzny, która na pewno bardzo cieszy też jego żonę, napastniczkę zespołu Szkocji. Przystojny Jonny najbardziej lubi spełniać się w kuchni. Spójrzcie tylko, z jakim namaszczeniem sieka pomidory!

Bo wygląd wyglądem, ale ważne przecież, żeby mężczyzna także coś potrafił.

Na przykład bez gadania przygotować wam taką kolację:

To jest ASZdziennik. Wszyscy mężowie i partnerzy piłkarek istnieją naprawdę.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

DZIEJE SIĘ

0 0Piękny gest Dudy wobec Trumpa. Na pocieszenie po Grenlandii podarował mu Podlasie
0 0Desperacja lasu w Amazonii. Zbudował sobie katedrę z Notre Dame, żeby świat przejął się pożarem
FEST FESTIVAL 0 0Alarm smogowy dla Śląska odwołany. Siwy dym to tylko efekt wizyty Wu-Tang Clanu w Polsce
0 0Dramat Margaret. Chciała wystąpić z Kościoła, zapomniała, że tu jest Polska [7 REAKCJI]
0 0Drama roku, o którą nikt nie prosił, ale... Oto Marta Linkiewicz vs. dziennikarz Canal+ (w Warsie) [CYTATY]
TYSKIEPartnerem materiału jest 0 0Rozbicie dzielnicowe nad Bałtykiem. Pod nieobecność ojca synowie podzielili plażę pod jego parawanem
#PawłowiczFree 0 0ASZdziennik oficjalnie serwisem wolnym od Pawłowicz. Nigdy już o niej od nas nie usłyszycie