Dramat rodziców. Jeszcze nie wiedzą, że do końca miesiąca kupią dzieciom nowy gadżet

Fot. 123rf.com
Udają dorosłych, poważnych i odpowiedzialnych, a nie potrafią nawet mądrze zaplanować najbliższej przyszłości. Mowa o rodzicach z terenu całego kraju. Nadal nikt im nie powiedział, że zaraz kupią swoim dzieciom nowy gadżet.


O tym, że rodzice kupią jej niebawem nowego instaxa mini LiPlay, wie już m.i.n 14-letnia Wiktoria z Warszawy. Nastolatka czeka, aż oni też się o tym dowiedzą.
– Na razie jak gdyby nigdy nic pytają mnie o oceny na świadectwie, trochę przysypiają na kanapie, a trochę oglądają serial – relacjonuje 14-latka. – Powinnam chyba wziąć ich na stronę i uświadomić, bo nie chciałabym, żeby nagle dowiedzieli się wszystkiego od kolegów.

Wiktoria jest trochę zaskoczona, że jej – wydawałoby się – inteligentni rodzice, nadal nie domyślili się, skąd biorą się w domu nowe gadżety.

– Właśnie popijają earl greya i zasłaniają się jakimś kryminałem, zupełnie jakby próbowali uciec od tej trudnej rozmowy – zauważa 14-latka. – Zaraz każą mi wyprowadzić psa na spacer, żeby tylko kupić trochę czasu.– Ja na ich miejscu nie potrafiłabym opanować emocji – podziwia mamę i tatę Wiktoria. – Od razu wszystkim pochwaliłabym ten duży wyświetlacz, drukowanie wybranych zdjęć w 12 sekund, filtry, szablony i szybkie łączenie ze smartfonem.

Jak dowiaduje się ASZdziennik, los rodziców Wiktorii dzieli ponad 3,5 mln matek i ojców z całego kraju. A na tym ich dramat się nie kończy.

Bo jeszcze tego nie wiedzą, ale do końca miesiąca ich mieszkania staną się jednym wielkim atelier na potrzeby sesji zdjęciowych z instax mini LiPlay.

To jest ASZdziennik dla aparatu natychmiastowego instax mini LiPlay.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...