WTF w filmie o Marszu Życia i Rodziny. W Polsce grasują Nazgule Tolerancji, a orkowie robią parady

Fot. PCh24TV · Polonia Christiana
Polonia Christiana opublikowała filmik na YouTube, w którym zaprasza na Marsz dla Życia i Rodziny. Gdyby sama zachęta do wspierania homofobicznej, antyaborcyjnej przechadzki nie była dość dziwna, okraszono ją serią porównań współczesnej Polski do fabuły Władcy Pierścieni.


– Oko Saurona zwrócone jest na Polskę! – ostrzega pan z Christianii Poje*anii. – Jego Nazgule Tolerancji i Równouprawnienia grasują wszędzie, czyhając na twoje dzieci. (...) Parady orków maszerują w coraz liczniejszej ilości miast.

Katojutuber zagrzewa do boju Prawdziwych Polaków. Mówi, żeby przestali czuć się jak bezbronne hobbity i odkryli w sobie potomków Aragorna i dziedziców jeźdźców Rohanu.

W trzyminutowym filmiku z sekundy na sekundę coraz bardziej widać w jego oczach chęć pokonania Sarumana Tęczowych Barw w epickiej walce oraz wspomnienie niespełnienia, gdy nikt nie chciał wydać jego fan fiction o Śródziemiu.

Pan z Polonii Christiany zapomina, że trylogia Tolkiena także mówi o tolerancji.

Gimli na początku nienawidzi elfów, ale potem, mimo dzielących ich różnic, przekonuje się do Legolasa. Krasnolud i elf w końcu zostają przyjaciółmi i uprawiają gorący, gejowski, międzyrasowy seks.

A przynajmniej tak było w takim jednym opowiadaniu.

To jest ASZdziennik, ale filmik Polonii Christianii nie został zmyślony.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...