Dramat 35-latka na E3. Czeka na sequel Złotej Piątki, nie wie, kiedy Pegasus ma konferencję

Fot. 123rf.com
Jeżeli nie teraz, to kiedy? To pytanie od wczoraj zadaje sobie 35-letni Maciej z Bydgoszczy. Mężczyzna wierzy, że na tegorocznych targach E3 w Los Angeles doczeka się zapowiedzi sequela Złotej Piątki. Niestety nadal nie wie, o której rusza konferencja Pegasusa.


– Cyberpunk 2077 z Keanu Reevesem jest OK, ale przecież nie na to wszyscy w Polsce czekamy – twierdzi 35-latek, który swoją przygodę z grami wideo zaczął od I Komunii Świętej, Pegasusa i walki z rodzicami, czy po "Dynastii" będą mogli z siostrą trochę pograć w Contrę.

Mężczyzna jest przekonany, że w tym roku podczas E3 zobaczymy zapowiedź, teaser lub nawet gameplay z sequela Złotej Piątki. Powołuje się na wujka, który pracować ma w Pegasusie.

– Moje źródła od 20 lat mówią o zaawansowanych pracach nad Ultimate Stuntman 2, Micro Machines Horizon, Big Nose: Battle Royale, Big Nose Primal i Fantastic Black Ops of Dizzy – przyznaje Maciej.

Mężczyzna liczy, że twórcy nauczą się na własnych błędach z przeszłości. I że nie rzucą graczom byle remastera w SD na CD-ROMIE.

35-latek chce, by deweloperzy pozbyli się minigry z rozbrajaniem bomby z Ultimate Stuntmant, lepiej zadbali o fact-check w Big Nose i usunęli dinozaury, stworzyli drive'atary w Micro Machines i oddali do dyspozycji gracza bardziej śmiercionośny arsenał, odważniejsze opcje romansowania i lepsze egzekucje w Dizzym.

Jeden problem. Maciej od wczoraj szuka, kiedy tak właściwie zaczyna się konferencja prasowa.

– Znalazłem tylko Nintendo, ale ja miałem Pegasusa – niepokoi się Maciej. – Mam nadzieje, że niedługo to ogłoszą, bo przygotowania do premiery trwają bez przerwy od 20 lat i weszły w decydującą fazę.

Jak bowiem dowiaduje się ASZdziennik, Maciej wraz z siostrą wybłagali już mamę, że jak pokażą jej, że nie mają zaległości w pracy i ładnie zjedzą całą kolację, to między "Faktami" a "Milionerami" pozwoli im przez chwilę pograć.

Oboje liczą, że jak spełnią się ich prognozy, to zdążą też trochę pograć w oczekiwany sequel 168-in-1.

To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

  • ZOBACZ TAKŻE:
  • Gry
Trwa ładowanie komentarzy...