Nowość w szkołach. MEN założy dzieciom kołnierze ochronne, żeby nie interesowały się genitaliami

Fot. 123rf.com
Ministerstwo Edukacji Narodowej ma odpowiedź na próby wprowadzenia w Polsce edukacji seksualnej. W szkołach i przedszkolach będzie się zakładać dzieciom w pasie specjalne, nieprzezroczyste kołnierze, żeby nie interesowały się genitaliami.


Kołnierze pojawią się już we wrześniu, od nowego roku szkolnego. Można nałożyć je dziecku wokół szyi lub pasa, by powstrzymać niezdrową ciekawość.

Po założeniu kołnierza żadna grzeszna myśl nie przyjdzie już żadnemu dziecku do głowy.

– Będą zapinane na klucz przez nauczyciela przed zajęciami z wychowania do życia w czystości – tłumaczy Dariusz Piontkowski, szef resortu edukacji. – Uniemożliwią dziecku oglądanie czy też dotykanie własnych genitaliów, dzięki czemu będą żyć jak pan Bóg przykazał.

Kołnierze wykonane będą z miłej w dotyku tkaniny poliestrowej. MEN zapewnia, że zadba o pełen komfort, by dziecko nie męczyło się nosząc je przez 24 godziny 7 dni w tygodniu.

– Posiada szlufki do zamontowania smyczy, by łatwo odciągnąć dziecko od tematów ludzkiej seksualności, wiedzy o tym, że zawsze można powiedzieć "nie", lub antykoncepcji czy Światowej Organizacji Zdrowia – tłumaczą przedstawiciele MEN. – Akumulator na 6 baterii AA wystarczy, by przez tydzień delikatnie razić nastolatka prądem po wykryciu niezdrowego pobudzenia.

MEN przewiduje, że powstanie też specjalna wersja kołnierza dla dziewcząt.

Będą instalowane na stałe i zdejmowane za zgodą pierwszego lepszego mężczyzny.

To jest ASZdziennik. Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...