Radny PiS w 30 sekund podaje definicję LGBT. A przynajmniej tak mu się wydaje [WIDEO]

Fot. Facebook/Roman Bijak/YouTube
Roman Bijak to radny PiS z Kraśnika. Na jednym z ostatnich posiedzeń rady powiatu, wytłumaczył swoim koleżankom i kolegom, czym tak naprawdę jest LGBT. A przynajmniej próbował. Nie chcemy pisać, że to, co stało się później, was bardzo zaskoczy, ale naprawdę to, co stało się później zaskoczy was bardziej od definicji.


– Spróbuję to wyjaśnić – odpowiedział Roman Bijak na prośbę jednego z kolegów o wyjaśnienie terminu LGBT.

I spróbował.Oto definicja LGBT według radnego Bijaka.

LGBT - Lejsbijski... Lesbijki Geje tam.. Bio tam... Cośtam (- Ja może pomogę... - głos z sali) Bileseksualni Oraz Transpłciowi. To jest LGBT.

I byłoby to nawet zabawne. Gdyby nie to, co stało się później.

Gdyby nie poniższa treść stanowiska rady powiatu kraśnickiego w sprawie osób LGBT, którą wydano na podstawie wiedzy o osobach LGBT na poziomie radnego PiS.

W związku z ogromną nagonką na wprowadzenie w Polsce seksualizacji nauczania dzieci już od najmłodszych lat przez środowiska LGBT, oraz próba dyskryminacji osoby- rodziców i dzieci, które nie popierają homoseksualnego stylu życia, czas zabrać głos.

To co wydarzyło się w Warszawie czy w Gdańsku niech będzie przestroga, gdzie poprzez deklaracja LGBT, próbuje się wprowadzić do szkół seksualizację dzieci. Dlatego zrodził się ten projekt stanowiska Rady Powiatu Kraśnickiego odnośnie obrony naszej małej ojczyzny od ideologii zepsucia.

Dziękuję wszystkim radnym za przyjęcie stanowisko w celu obrony godności człowieka, zgodnie z naszą wielowiekową kulturą życia społecznego oraz przeciwstawiu się zjawisku gender.

Nie ma zgody na podważanie świętości rodziny, przez próby jej zrównania z luźnymi związkami lub ze związkami osób tej samej płci.

Nie godne jest atakowanie świętość życia, profanacja miejsc świętych w przestrzeni publicznej. Czy tak ma wyglądać postęp Polski ? Nie lekceważmy tej sytuacji. Unia przeznaczy aż 5 miliardów euro na wsparcie organizacji LGBT to gigantyczny wydatek, który mógłby być przeznaczony na ważne potrzeby społeczne, szczególnie w biedniejszych krajach Unii. Tu jednak chodzi o finansowanie pewnej ideologii, sprzecznej z wartościami chrześcijańskimi, która ma rozpowszechnić antywartości we wszystkie krajach UE. Pod płaszczykiem rzekomej równość, ale przecież nie chodzi o równość, tylko o rewolucję kulturową, wspiera się organizacje LGBT.

Zgodnie z obrazem biblijnym Bóg stworzył człowieka na swój obraz i podobieństwo, jako mężczyznę i kobietę, różnych w swoim powołaniu, ale równych w swej godności. Różnica płci, chciana przez Boga, stanowi podstawę małżeństwa i zbudowanej na nim rodziny będącej podstawową komórką społeczeństwa. Konstytucja Rzeczypospolitej określa małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny. A zatem – jednej kobiety i jednego mężczyzny, czyli nie dopuszcza się poligamii.


Związanie z małżeństwem instytucji rodziny oraz macierzyństwa i rodzicielstwa oznacza, że ustawodawcy nie wolno zmienić definicji małżeństwa, które rozumie się jako instytucję związaną z prokreacją i wychowaniem dzieci. Należy podkreślić, że gmina nie ma kompetencji do określania sposobu i zakresu treści wiedzy o życiu seksualnym człowieka, która wedle przepisów zastrzeżona jest dla Ministra Edukacji Narodowej. Aczkolwiek, gdy będzie ciche milczenie, to okrężną drogą, nawet nie będziemy wiedzieli kiedy, gender zostanie wprowadzone w szkole.

Dlatego celowo uderza się w wizerunek Kościoła, w Jego nie tylko symbole, ale żywe Osoby, a także stanowią próby zatarcia granicy między patologią a normą, grzechem a świętością.


To jest ASZdziennik. Radny PiS z Kraśnika i stanowisko rady powiatu w sprawie LGBT nie zostało zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...