To nie jest tylko degeneracja, to jest STOP NOP. Proepidemicy w pasiakach krzyczą, że szczepionki to dr Mengele

Facebook/@stowarzyszeniestopnop
Do nietypowego zdarzenia doszło wczoraj w Warszawie. Grupa sytych, wypoczętych osób przebrała się w pasiaki i ustawiła w centrum miasta hasło „Doktor Mengele znów zabija”, żeby pokazać, że żyje im się tak źle jak w obozie koncentracyjnym. Do tego bzdurnego gestu uciekła się najbardziej uciskana grupa w Polsce – antyszczepionkowcy.


Czyli ludzie, którzy bardzo by chcieli, żebyśmy zbiorowo umarli na odrę, ale w realizacji tego pragnienia przeszkadza im program szczepień.

Tym sposobem antyszczepionkowcy dobitnie udowodnili, że są na bakier nie tylko z podstawową wiedzą z zakresu biologii i medycyny, ale także historii i literatury.

I jak na polskim były omawiane „Dymy nad Birkenau” Szmaglewskiej, „Proszę państwa do gazu” Borowskiego albo „Medaliony” Nałkowskiej, to akurat byli na wagarach albo rysowali z tyłu zeszytu uśmiechnięte zarazki polio.

Na szczęście dla wszystkich wrażliwych antyszczepionkowców, wcale nie muszą dziś wracać do obozowych relacji z pierwszej ręki, żeby zajarzyć, jak niestosowna i głupia była ich demonstracja.

Bo wystarczy, że przeczytają sekcję komentarzy pod własnym postem.
A przede wszystkim ten:
To jest ASZdziennik. Demonstracja antyszczepionkowców nie została zmyślona.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...