Zła wiadomość: Sekielski sprzedaje koszulki z "Tylko nie mów nikomu". Lepsza? Nikt nie wpadł na pomysł figurek

Fot. Facebook.com/Sekielski / https://www.oddeskidodeski.pl/kategoria-produktu/gadzety/
SKLEP Z KOSZULKAMI GOTOWY DO ZAMÓWIEŃ!!! Tak Tomasz Sekielski zachęca do kupna t-shirtów z nadrukiem plakatu filmu "Tylko nie mów nikomu".


Merchandise filmu dokumentalnego o pedofilii w Kościele jest dostępny na stronie wydawnictwa Od deski do deski, którego prezeską jest Anna Sekielska, żona Tomasza. Koszulki można znaleźć w zakładce "gadżety", obok podusi z cytatem motywacyjnym o sile wyobraźni. Są zrobione w 100% z wysokogatunkowej bawełny.

– Koszulki kosztują 35 zł (doliczyliśmy do ceny jednostkowej koszt projektu, obsługi zamówień i zwrotów). Nie jest to projekt komercyjny. Koszulki są dostępne tylko w przedsprzedaży do 9 czerwca. Nie będą dostępne w regularnej ofercie. Uznaliśmy, że nadaje się tylko kolor czarny. #tylkoniemownikomu – reklamuje na Facebooku reporter i reżyser.

Fani filmu są zachwyceni pomysłem. Już od dawna czuli, że dokument pokazujący cierpienie ofiar pedofilów i ich ogromną odwagę przy konfrontacji z oprawcami potrzebuje gadżetów reklamowych. Widzowie chętnie składają zamówienia, a nowe t-shrty z dumą umieszczą w szafach obok koszulek z Kapitanem Ameryką i Harrym Potterem.

Czekają także na kubki, breloczki, smycze i figurki z bohaterami filmu.

To jest ASZdziennik, ale koszulki z "Tylko nie mów nikomu" nie zostały zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...