Oto piosenka pocieszenia dla narodowców. “Polski chłopak dla polskiej dziewczyny” ukoi ból po 4,55% [WIDEO]

Fot. YouTube/SuperNova Official
Nie dostali się do Parlamentu Europejskiego, ale może to i dobrze. W końcu gdzie Robert Winnicki, Krzysztof Bosak i cała reszta narodowców z Konfederacji będzie czuć się lepiej niż ojczystej Polsce, w której łany zbóż i orzeł bielik, powstańcza kotwica i krzyż na Giewoncie? No na pewno nie w jakiejś zagranicznej Brukseli.


Żeby otrzeć łzy z twarzy polskich nacjonalistów, którzy wczoraj już-już mieli świętować przekroczenie progu wyborczego, a dzisiaj się okazało, że jednak wszedł protokół 4,55%, prezentujemy piosenkę pocieszenia. Utwór jasno mówi, że są potrzebni właśnie tutaj, bo polskie dziewczyny bez nich – tak rdzennie polskich chłopaków – nie dadzą sobie rady.

I tylko uważajcie przy odsłuchiwaniu, bo piosenka grupy SuperNova „Polski chłopak dla polskiej dziewczyny” to naprawdę niezła dawka krindżu.

Znajdziecie w niej:

1. Mężczyznę przebranego za Araba, który jest przedstawiony jako obiekt pożądania niemądrych koleżanek, niegodny jednak miłości prawdziwej Polki:
2. Mężczyznę z twarzą pomalowaną Nutellą i dzierżącego afrykańskie banany, który dzidą płoszy Polki witające go chlebem i wódką:
3. I mężczyznę przebranego za polskiego kuriera, który przynosi polskiej dziewczynie posążek polskiego husarza i tym samym podbija jej polskie serce.

To jest ASZdziennik. Piosenka nie została zmyślona.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...