6 ciekawostek o teledysku do piosenki "Trofea" Dawida Podsiadły

Fot. facebook.com/podsiadlo.dawid/
Od wczoraj po YouTube hula teledysk do piosenki Dawida Podsiadło "Trofea". Zwraca swoją uwagę gwiazdorską obsadą oraz stylistyką używaną przez jednego ze znanych reżyserów. My doszukaliśmy się o nim 6 ciekawostek, o których nie dowiecie się nigdzie indziej.


Teledysk jest o tu:

1.

W jednej ze scen, na biurku, przy którym siedzi Dawid Podsiadło leży sterta listów. To prośby od fanów, żeby znalazł dla nich bilet na wyprzedany koncert na Stadionie Narodowym we wrześniu.

2.

Agata Buzek gra w teledysku detektyw Glen, której cechą charakterystyczną jest zdmuchiwanie kosmyka włosów z twarzy. Nie było to częścią scenariusza. Aktorce naprawdę przeszkadzała grzywka, a po zakończonych zdjęciach szybko skróciła fryzurę.

3.

Jeśli dobrze się przyjrzeć, dzik, który pojawia się na końcu teledysku jest grany przez kreta. To subtelnie przemycona informacja, że trzeba być ślepym, żeby nie docenić oryginalnej strony wizualnej klipu.

4.

Borys Szyc grający zoologa Stefana miał w jednym z ujęć trzymać sokoła. Jak widać, nie czuł się z tym komfortowo, więc ostatecznie zrezygnowano z tego pomysłu.

5.

Barona Antoniego zagrał Krzysztof Materna, którego zagrał Bill Murray.

7.

Animowany dom fanki Hanki został oparty na szkicach 18-letniego Dawida Podsiadło z 2011 roku. Te same szkice zainspirowały Wesa Andersona do stworzenia jednego z jego najpopularniejszych filmów:


To jest ASZdziennik. Wszystkie szczegóły zostały tylko trochę zmyślone.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...