Dramat Anny Zalewskiej. Ci głupi nauczyciele pytają ją o edukację, a przecież zaraz wakacje w Brukseli

Fot. flickr/kancelariapremiera
Nauczyciele są beznadziejni. Minister Anna Zalewska zaraz zaczyna labę i zasłużone wakacje w Brukseli, a oni cały czas zawracają jej głowę durnymi pytaniami o szkołę. Przecież w Parlamencie Europejskim nigdy się to jej nie przyda.


Anna Zalewska robi co może, by jakoś przebimbać do wyborów, ale nauczyciele się na nią uwzięli, choć ona przecież wszystko już umie.

Zwykłe wymówki Anny Zalewskiej przestały wystarczać, więc wykazała się nie lada sprytem. Zaczęła blokować nauczycieli na Fejsie i kasować ich komentarze.– Wczoraj odkryłem, że zostałem zbanowany na oficjalnym koncie Minister Edukacji Narodowej v poinformował na Facebooku Przemysław Staroń, Nauczyciel Roku 2018.

Kiedy o kasowaniu komentarzy Staronia dowiedzieli się uczniowie i uczennice z jego liceum, zaczęli masowo wrzucać komentarze z pytaniem, dlaczego ich nauczyciele są banowani przez minister edukacji.

– Wszystkie ich komentarze zostały usunięte, a oni sami zostali zbanowani – dodał Staroń.

Podobny los spotkał m.in. Pawła Lęckiego, nauczyciela z Pomorza, a także innych nauczycieli, m. in. z tytułem Nauczyciel Roku oraz członków grupy Superbelfrzy.

– Minister Edukacji ma ważne zadania - napisał na Facebooku Paweł Łęcki, nauczyciel z Pomorza. – Zajmuje się usuwaniem negatywnych komentarzy na swoim profilu fejsbukowym. Osoby, które zadają niewygodne pytania, są blokowane. Mogą to być nauczyciele, uczniowie, po prostu ludzie, którzy mają prawo pisać i pytać na oficjalnym profilu jednego z przedstawicieli rządu naszego kraju.

Nieoficjalnie wiadomo, że Anna Zalewska tupnęła już nogą i obraziła się na nauczycieli. Twierdzi, że są złośliwi, zawzięci i chcą tylko uprzykrzyć jej zbliżające się wakacje.

I nie przyjmuje do wiadomości, ze nauczyciele chcieli po prostu ją dopytać, uratować i wyciągnąć ocenę przed końcem kadencji, bo wierzą, że każdemu należy dać szansę.

To jest ASZdziennik, ale Anna Zalewska nie została zmyślona.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

DZIEJE SIĘ

0 0Piękny gest Dudy wobec Trumpa. Na pocieszenie po Grenlandii podarował mu Podlasie
0 0Desperacja lasu w Amazonii. Zbudował sobie katedrę z Notre Dame, żeby świat przejął się pożarem
FEST FESTIVAL 0 0Alarm smogowy dla Śląska odwołany. Siwy dym to tylko efekt wizyty Wu-Tang Clanu w Polsce
0 0Dramat Margaret. Chciała wystąpić z Kościoła, zapomniała, że tu jest Polska [7 REAKCJI]
0 0Drama roku, o którą nikt nie prosił, ale... Oto Marta Linkiewicz vs. dziennikarz Canal+ (w Warsie) [CYTATY]
TYSKIEPartnerem materiału jest 0 0Rozbicie dzielnicowe nad Bałtykiem. Pod nieobecność ojca synowie podzielili plażę pod jego parawanem
#PawłowiczFree 0 0ASZdziennik oficjalnie serwisem wolnym od Pawłowicz. Nigdy już o niej od nas nie usłyszycie